Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, revue gt napsal:

Ty, já okousávám než usnu. 😬

Okousávat knoflíky, jsem si vzpomněl na Knoflíkáře :D

Když jdu spát potmě, taky občas trefím špatný konec :)

Abych jen neplevelil, mám dotaz. Taky vaše kočky aportují? Naše nejraději zmuchlaný papírek, hodíš, přinese a položí deset centimetrů daleko od ruky, aby se člověk musel natáhnout :)

20211003_101025.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Navros napsal:

Okousávat knoflíky, jsem si vzpomněl na Knoflíkáře :D

Když jdu spát potmě, taky občas trefím špatný konec :)

Abych jen neplevelil, mám dotaz. Taky vaše kočky aportují? Naše nejraději zmuchlaný papírek, hodíš, přinese a položí deset centimetrů daleko od ruky, aby se člověk musel natáhnout :)

Jj, ten náš Garfield má svoju loptičku, ktorú aportuje. On by teda radšej aportoval tie korely, (aj to pár krát skúsil), ale má to zakázané.
Zato dunčo, keď mu niečo hodím, na mňa pozrie ako na blba... 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náš smraďoch taky aportoval, ale jako malej, teď ale někdy žebrá, že chce házet a lovit pamlsky. Má je v plechovce a to je schopen otravovat fakt dlouho :)

Někde mám tuším i video jak kdysi právě nosil takovýho malýho plyšáka (přívěšek na klíče)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak kdy, někdy si přinesou mávátko, které odhodíme a zas ho přitáhnou, že si chtějí hrát, nebo obyčejná prádelní šňůra - to samé, nebo jí hodím na ně a oni chodí jak cvoci s ní. Další verze - čumí na nás, jak na blbce, otočí se a jsou spát. 🐱

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše Evelína má nejraději ty papírky, hraček má mraky a kašle na ně. Papírky rulezz :) Samozřejmě musí sama chtít, pak si hraní vymňouká, jinak bych si papírky mohl nosit sám. Když má ale náladu, dokáže běhat a nosit jako pes :D

Lovení pamlsků zkusím, zajímavý tip.

Aportovat korely :D My máme doma strašilky, ty měla tendenci lovit, zjistila ale, že se umí bránit a jsou nepoživatelné, tak máme jen ty papírky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Horhe napsal:

To je boží :)

Kua já chci taky kočku. O víkendu jsem měl od @mAra_ půjčenýho Edgara a dopadlo to špatně, vopuchlej, krvavý voči, že jsem si musel vzít prášek. Tak nevím, jestli si na to člověk zvykne, ale spíš ne..

20211128_090240 (1).jpg

Já ze začátku bral Zyrtec a za pár měsíců pohoda. Zvěrolékař mi říkal, že na vlastní kočku si člověk zvykne, ale jak přijdu k někomu na návštěvu a má doma kočku, tak mám hned krvavý oči...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...