Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Ten náš kocour byl původně v bytě s náma (i s kočkou)... Já nevím kolik let. A jak jsme postavili barák, šly kočky ven (bydlíme v lese)... A přijde mi, že jsou šťastnější a spokojené venku... Jsou z nich znova šelmy , loví myši, vrabce a krtky.... Ale občas si asi vzpomenou, jaké to bylo spávat v posteli s náma a tak se prostě zatváří 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, mAra_ napsal:

Ten náš kocour byl původně v bytě s náma (i s kočkou)... Já nevím kolik let. A jak jsme postavili barák, šly kočky ven (bydlíme v lese)... A přijde mi, že jsou šťastnější a spokojené venku... Jsou z nich znova šelmy , loví myši, vrabce a krtky.... Ale občas si asi vzpomenou, jaké to bylo spávat v posteli s náma a tak se prostě zatváří 🙂

Já bych měl strach, u prarodičů se kočka vrátila naštěstí jen s diabolkou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, revue gt napsal:

Já bych měl strach, u prarodičů se kočka vrátila naštěstí jen s diabolkou. 

Žijou s náma u baráku v lese už tři roky... 

FB_IMG_1642192662312.thumb.jpg.cdd0a813d6869727cf8ab96a97e46170.jpg

a myslím si, že každý den co je vidím běhat po lese a hrát si na veverky je pro ně o dost lepší a kvalitnější, než když se válely na kanapi a nevěděli roupama co dělat...

Jasně, že se asi nedožijí věku co by daly v bytě, ale myslím si, že žijí kvalitněji. 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, mAra_ napsal:

Žijou s náma u baráku v lese už tři roky... 

FB_IMG_1642192662312.thumb.jpg.cdd0a813d6869727cf8ab96a97e46170.jpg

a myslím si, že každý den co je vidím běhat po lese a hrát si na veverky je pro ně o dost lepší a kvalitnější, než když se válely na kanapi a nevěděli roupama co dělat...

Jasně, že se asi nedožijí věku co by daly v bytě, ale myslím si, že žijí kvalitněji. 

 

 

 

Jasně, to je nádhera, ale jak jsem byl jednou ve špitálu, tak se mi jeden ,, myslivec,, chlubil jak se chovají ke zvířatům, jak tráví ty orly aj. tím jedem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...