Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Jerryl napsal:

No páni, ten chudák dopadl.

Vzal to opravdu víc, než bylo potřeba…. A ono je fakt, že se mu uleví….  Je to domácí kocour.... Tak jsem nějak neřešil vzhled a absenci chlupů neřešil ....

Jak píší hlavně, že se mu uleví.... A srst mu za chvíli doroste.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Americkej napsal:

Je nějaká šance naučit kočku, že jí patřej půdy, stáje, dílny, ale už ne obytná (lidská) část? Přišla mi toulavka, už 14 dní se mne snaží ochočit. Nevím, kam až se nechám...

Možný je všechno, pravděpodobný už míň, že by se ti to povedlo na 100% je velmi nepravděpdobný, kočka holt není pes.

Ale pokud jí chceš vyhradit určitý části baráku, zamyslel bych se jak je upravit aby tam chtěla být - žrádlo, voda, neco na škrábání, úkryt, hračky, vyvýšená místa, teplo. Časem si tě stejně ochočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jí jenom vařím, (častěji než sobě). Na pelíšky jsem koukal, chtěl bych pro ní s polostřechou a proutěnej, všude jenom umělý molitanový hadráky... Ale jinak budu tvrďák, fakt. Potřebuju bojovníka, co si zjedná pořádek na půdách.

P.S. Už musím končit, přšla mi oznámit, že je čas na mazlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Zatím jí jenom vařím, (častěji než sobě). Na pelíšky jsem koukal, chtěl bych pro ní s polostřechou a proutěnej, všude jenom umělý molitanový hadráky... Ale jinak budu tvrďák, fakt. Potřebuju bojovníka, co si zjedná pořádek na půdách.

P.S. Už musím končit, přšla mi oznámit, že je čas na mazlení.

Ty patříš té kočce, už Ti dovolila, aby jsi ji mazlil a bude chtít do domu, ale neboj do stodoly i na půdu Tě pro nějakou dobrotu pro ní pustí, neboj. 🐈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 28 minutami, mAra_ napsal:

Dneska mi žena poslala tuto fotku. Náš britský modrý, majitel domu i přilehlých pozemků je u potoka.... (Cca 150m od baráku)

received_7231747453565695.jpeg

Lov je pro kočky důležitý. Běhá tam i nějaký jeho potomstvo?

Bed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak to má kolega, ale já, plánuju zdroje z naší fabriky, i z těch mimo ni ( rozumněj dělám plán na zdroje, které se budou příští rok něčemu věnovat). A plánuju "lidské hodiny" určené na určité úkoly (Kua víc obecně mluvit neumím)

MP = manpower a rozhodně je tato informace uvnitř i mimo organizace tajná.

 

 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...