Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Pánové, může kočka prasknout? Ta toulavka, co mi přišla oznámit, že se o ní mám tu výsadu starat se nejspíš užere k smrti. Zpočátku to bylo takový kotě vyzáblý, naučil jsem jí jíst třikrát denně. 8:00-13:00-18:00. Poslední tejden už chce druhou večeři, dělá strašný scény... od vyčítavýho mňoukání přes srdceryvnej nářek až depresivním ostentativním pohledům na prázdnou misku. Lovit přestala, je z ní už jenom povalečka. Mám tomu nechat volnej průběh a podvolit se, nebo přitvrdit? Denní porci má teď cca tři kuřecí krky plus šest kuřecích srdíček, oboje jí narychlo spařím, vnitřek má ráda syrovej. Občas pro změnu kočičí králičí konzervu. Fakt je, že už je tak trojnásobná, než když přišla.

479055931_DSC_0032-kopie.JPG.f0428644e2e9741ee0fbcb11f4cf5a2a.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Americkej napsal:

Pánové, může kočka prasknout? Ta toulavka, co mi přišla oznámit, že se o ní mám tu výsadu starat se nejspíš užere k smrti. Zpočátku to bylo takový kotě vyzáblý, naučil jsem jí jíst třikrát denně. 8:00-13:00-18:00. Poslední tejden už chce druhou večeři, dělá strašný scény... od vyčítavýho mňoukání přes srdceryvnej nářek až depresivním ostentativním pohledům na prázdnou misku. Lovit přestala, je z ní už jenom povalečka. Mám tomu nechat volnej průběh a podvolit se, nebo přitvrdit? Denní porci má teď cca tři kuřecí krky plus šest kuřecích srdíček, oboje jí narychlo spařím, vnitřek má ráda syrovej. Občas pro změnu kočičí králičí konzervu. Fakt je, že už je tak trojnásobná, než když přišla.

 

Není březí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ji dopřej, stejně bys dlouho nevzdoroval. Mame doma kočky odjakživa tak o tom vím své. 

Podle zbarvení máš určitě kočku pokud není kastrovaná může čekat mladý tím by se vysvětlila ta zvýšená spotřeba. 

Upraveno uživatelem Arkham
Edit : ďábel mne předběhl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi nepřijde jako extra vykrmování, naše je domácí povaleč a denně dostává půlku kočičí kapsičky a granule má k dispozici co hrdlo ráčí... Navíc je rozdíl kotě a dospělá kočka, aby byla štíhlá, musel bys přitvrdit. Nechal bych tomu volný průběh. Asi budete mít koťátka:)

20220413_182429-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 4. 2022 v 18:09, Frantik napsal:

Teď cumi, jakoze nic 🙂 

46CB034C-5FA2-40B1-B7E8-F859B49A4CA0.jpeg

Máňa je dáma, ví jak si lehnout, co kdyby  šel kolem náhodou nějakej kocour. Ta naše si tak taky lehá, ocas vždycky mezi nohama. Je moc hezká. Bed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nojo, máme koťata. Jaký svět neviděl! Ani já, protože si udělala porodní pelech na půdě nad stájema, pod hromadou starejch trámů a prken. Jestli si myslí, že budu přerovnávat dobrejch 5 kubíků ve 4metrech, je na omylu. Přijel jsem z projížďky, dávám jí pozdní oběd a koukám, že pod ní zbyl flek od krve a zmizelo jí břicho. Tak jsem jí vystopoval až k tý hromadě, pod kterou zalezla. Po chvíli se to tam hezky rozpištělo... Teď kluci prosím radu, co a jak dál? Za jak dlouho jí mám vzít na veterinu kastrovat, jakou péči a jak dlouho jí nechat koťata, než je začnu rozdávat? Zatím mám předzamluvený tři. Nevím, kolik jich zvládla, byl to její první vrh. Takže kdo by chtěl ukrutně roztomilý klubíčko, má šanci 🙂 Je to moc užitečná věc, za oknem zdobí víc než truhlík muškátů...

DSC00282.JPG.d050a0aeb53155b1b8f2fe265d319521.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...