Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Ciwe, už tak 4 dny je Cézar divnej, večer se to zhorší, tak se nahrbí, furt mu navaluje, ale nevyblije se, asi trichobezoáry, většinou chlupy tráví dobře, nablito najdeme párkrát do roka, co s tím, raději doktorovi nebo nějaká rada? Přes den je v pohodě, normálně žere a běhá po baráku, sere i chčije taky pravidelně

Veterina určitě, vypadá to že ho v tom žaludku možná něco dráždí.

Na chlupy jinak bereme tohle https://zooplus.com/shop/kocky/snacky_svacinky/gimpet_snacky/maltozove_vitaminove_pasty/122030
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 31. 5. 2022 v 9:13, ragu napsal:

Veterina určitě, vypadá to že ho v tom žaludku možná něco dráždí.

Po týdnu nějaký pasty do žrádla vyblil pořádnej chuchvalec, se nedivím, že sežral pulku kapsičky a zbytek na etapy, už je mu zase dobře a sežere jí celou a chce přidat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Předpokládám, že tady mezi milovníky koček mohu požádat o pomoc. Přetékají  nám útulek i deposita, kde máme dohromady cca 15 dospělých a 24 koťat. Lidi pohazují kočky kde se dá. Proto jsem se tady osmělil požádat o pomoc vzít si do dočasné nebo trvalé péče kočku. Nemáte někoho v okolí, kdo by pomoh? Všechny kočky jsou zdravé, očkované, kastrované a budou i čipované. Každý si může tu svou najít na stránkách www.radimkockam.cz 

Můj favorit je krásný roční kocour Cedrik nebo jeho sestřička Cali. Díky za jakýkoliv kontakt na nový domov.

81F969F3-B159-428D-9FB9-E569B33745CB.jpeg

A952AAF7-06E0-42B0-AFE3-A7D4D222CC06.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Otázka na zdejší kočkomily: děti mne přemluvily na čtyřměsíční interierové kotě a to se mi příserně plete pod nohy. Už jsem si několikrát málem rozbil hubu, abych ho nezašlápnul. Na okamžiky, kdy nesu mísu s večeří na stůl nebo lísku se zeleninou a nevidím si pod nohy ten debil vyloženě čeká. Je nějaká metoda, jak ho to odnaučit? Nakopnout ho nechci, i když teda naposledy jsem už měl sto chutí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...