Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Pes či mačka, je to jedno. Vždy som mal obidvoch. Je mi jedno že sú vychcaní. Ale vždy mám správny pocit domova, keď pri návrate z práce vrzgnem bránkou a vyberú sa oproti privítať ma. Bodrík v pokluse, a Cilka pomaly, dôstojným krokom. Manželka zareaguje až ako tretia z okna. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Linda miluje igelitky :

 

Ha - tak to je důkaz, že kočka je vzdálená příbuzná fretky! (Obě patří do šelem kočkotvárných.) Naše frety si život bez igelitu taky nedokážou představit, jednak igelit šustí, a to je pro fretu veliké plus, druhak si tam zadýchají mikroklima a to pak fetují a upevňují si tím identitu. Freťák vytažený po hodině spánku v igelitce je olfaktoricky velmi výrazné zvíře .-) - Nechápu, že se v tom igelitu nezadusí, se svými citlivými čenichy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo...stačí zašustit pytlíkem a mám je pod nohama obě. Jsem blbej, měkkej. Tu mi něco "upadne", támhle jim něco podsunu.....a ty dvě mrchy to věděj, že ze mne "kápne" :lol:

 

A že se nezadusí.....no,nevím jak fretky,ale naše kočky se tam nezabubaj úplně - takže "odvětrávají" :lol: . Ta černobílá, ta do tašky nevleze - ta má raději krabice, nebo batohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

to dagou - za mým pohrdlivým příspěvkem nehledej nic hlubokého. Kočky mě štvou z prostého důvodu, mám polyvalentní alergii a jsem alergický téměř na vše. V přítomnosti kočky oteču jako meruna. Psa mám a beru ho jako kámoše, který mě věrně doprovází dnem i nocí. Když jsem byl v nemocnici, ulehl ke dveřím, truchlil, nepil, nejedl. Nechci ani domýšlet, jak by to dopadlo kdybych byl v nemocnici delší dobu. Když se vrátím domů a pes je s manželkou venku, připadá mi náš byt tak nějak divně prázdný, jsem na toho svého kluka hodně zvyklý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dagou - za mým pohrdlivým příspěvkem nehledej nic hlubokého. Kočky mě štvou z prostého důvodu, mám polyvalentní alergii a jsem alergický téměř na vše. V přítomnosti kočky oteču jako meruna. Psa mám a beru ho jako kámoše, který mě věrně doprovází dnem i nocí. Když jsem byl v nemocnici, ulehl ke dveřím, truchlil, nepil, nejedl. Nechci ani domýšlet, jak by to dopadlo kdybych byl v nemocnici delší dobu. Když se vrátím domů a pes je s manželkou venku, připadá mi náš byt tak nějak divně prázdný, jsem na toho svého kluka hodně zvyklý.

 

A nezkusil jsi ty jak vypadají jako Vašut...sphynx :)???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už jsi někdy ty krtky nebo rejsky jedl? mě by to taky nechutnalo :yucky: Jinak kočky mám rád ale manželka je na ně nějak vysazená tak by mi to doma neprošlo :evil2:

 

Máš pravdu. Krtečka taky nejím.

 

Je fakt, že kočky mám taky nerad. Máš blbé, že Ti v tom manželka brání. Nepřipravili by Ti ji u sousedů? Já tam někdy chodím a někdy i na frťana, toho doma taky nesmím. Ne že by mne žena bila ale napráská mne hned Anonymním alkoholikům :crying_anim:

 

 

Ehm, pardon za mírný OT. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu. Krtečka taky nejím.

 

Je fakt, že kočky mám taky nerad. Máš blbé, že Ti v tom manželka brání. Nepřipravili by Ti ji u sousedů? Já tam někdy chodím a někdy i na frťana, toho doma taky nesmím. Ne že by mne žena bila ale napráská mne hned Anonymním alkoholikům :crying_anim:

 

 

Ehm, pardon za mírný OT. ;)

 

Kočičky ani pejsky nepapám,i když čert ví co mi občas v mekkongu ukuchtí :huh: k sousedce tak max na kafe nebo víno,ale druhý společník ve firmě švagra tak ten má kočky asi čtyři a ty můžou snad všechno,normálně chrápou v kanceláři a klidně i na kopírce a tiskárnách :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

A nezkusil jsi ty jak vypadají jako Vašut...sphynx :)???

 

Nezkusil i když bych měl báječné duo, nevídaně chundelatého psa a kočku osrstěnou jako Yul Brynner. Neměl bych na to sílu, zbaběle se přiznám, že bych se ji v noci bál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Nejvíce mne zaujala nespoutaná svoboda onoho impozantně vykrmeného šedého gárfílda , co asi patří k murfymu :D.....

Ne nadarmo se říká, že zvíře se pánovi tak trochu vždy podobá (nebo obráceně, samozřejmě...).

Nejsme s Ricem žádná výjimka, jsem také impozantně vykrmený a šedý :smile_anim:

post-8128-009905600 1308653367.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkusil i když bych měl báječné duo, nevídaně chundelatého psa a kočku osrstěnou jako Yul Brynner. Neměl bych na to sílu, zbaběle se přiznám, že bych se ji v noci bál.

 

Nedávno jsem někde výš dával odkaz na stránky známých, kde jsou krásná nahatá koťata...

Jinak film Kniha přežití...hned na začátk sphynx (kanadský)

http://www.csfd.cz/film/247339-kniha-preziti/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne na našich třech fascinuje jejich odpovídání, nebo prostě "ukecanost". Docela bych se naučil kočičsky...

 

No a hlavně mi nosej úlovky k posteli. Když u mne spala Holmesová poprvně a šlápla na myšku, byl to docela slušnej hukot. Ale "obstála" (nebo to já vokecal??), už je má taky ráda. Víc jak mne...

 

Edit: pro šťouraly, úlovky jim nežeru!

 

Ehm, si chytím vlastní...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše :)

 

Ty vole, ty jsou krásný. Ale těch bych se asi bál i já :)

 

@Snow: Jo, alergie je mrcha, to chápu. Pokud se to neprojevuje ve společnosti psa, jsi s velkou pravděpodobností alergickej na hormon obsaženej v kočičích slinách. Jak se furt mejou, tak ho maj všude po těle a někomu to nedělá dobře. Takže tady by nepomohla ani sfinga. Nemáš to lehký, ale aspoň, že můžeš mít toho psího kamaráda.

 

@Gill: ještě nedožrala to původní, má tak ještě na 10 dní, ale už jsem byl v DM a vypadá to pěkně, podle složení to bude kvalitní. Ještě jednou děkuju za doporučení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gill: ještě nedožrala to původní, má tak ještě na 10 dní, ale už jsem byl v DM a vypadá to pěkně, podle složení to bude kvalitní. Ještě jednou děkuju za doporučení.

 

Nemáš zač. Když jsem začínal, dostal jsem radu, ať na baště pro kočky nešetříme. A protože manželka v DM pracuje ( a je to hlavně ona, kdo je postižený kočkytýdou :lol: ),nechal jsem to na ní. A naše holky se po těch kapsičkách mohou utlouct - samozřejmě + granulky, maso + co mi "upadne" :lol2:

 

 

4 Pete - hele, těm to "zlo" fakt kouká z očí :lol2: Ale naše taky podobně občas čučej......

 

EDIT - přiznám se, že sebou nosím "pohotovostní" pytlík granulek......semotamo narazím na "toulavku" a když vidím,jak je zubožená......škoda slov. Kdyby lidi kočky kastrovali,nebo se nevhodných mazlíčků nezbavovali vyhozením na ulici.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...