Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

http://www.tyden.cz/rubriky/relax/zabava/video-z-mrtveho-kocoura-je-vrtulnik-to-neni-vtip_236502.html

 

Nejdřív se mi to nelíbilo ale nakonec proč ne. Aby to ale nezačal někdo dělat třeba s rodičema...

 

Ale fuj! Kočky, a vlastně všechna zvířata, mám rád a tohle mi tedy přijde jako velká prasárna. Autor by zasložil minimálně důkladné vyšetření u doc. Chocholouška, neboť jeho dílo ukazuje na psychické problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prukajdo, a neni to tý kočce náhodou jedno? Jakej je vlastně rozdíl mezi timhle a normálně vycpanym zvířetem? Já mám teda zvířata a hlavně kočky taky rád, ale tohle mi nějak nervy nedrásá..

 

Kočce snad ano, ale mě to přijde jako neúcta, ač jde o zvíře. Moc nechápu ani vycpaná zvířata, pokud nejde o nějaké muzejní kousky, ale o domácí mazlíčky, to mi přijde dost podivné, nerozumím tomu. Tady mi to ale přijde jako celkem zhovadilost. Vtipné ne. Obskurní ano. I když jsem o nějakou kočku či psa přišel, celkem pietně jsem ho pohřbil na zahradě. Je faktem, že asi dělám menší rozdíly mezi zvířaty a lidmi, než je zvykem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

tak myslel jsem, že toto je jedno z témat, kde asi nikdy nepřispěju.

K celému příběhu.

Každý u nás v rodině máme nějakého mazlíčka. (Krom mé ženy, ta má jenom mně)

Bydlí u nás papoušek Kuba, morče Chicco, gekončíci...

A mladší dcera měla vysněnou kočku.

Chvilku jsem koketoval s tady oblíbeným naháčem (Sfinx), pak se mi líbila Burmila, ale příroda byla rychlejší.

Začalo to adopcí Kryšpína, což je přivandrovalý uliční kocour starající se o naše bezpečí na ulici a bydlí na střídačku u všech sousedů.

No a skončilo to ""náhodným"" přínosem kočičky mladší dcerou z tréninku. Prvotní "šok" a razantní odpor rychle vystřídala tolerance přítomnosti kotěte na dvoře.

Výsledek po cca 14. dnech je následující. Kotě bydlí s náma v baráku, dnes navíc je to rodinný marod, ( žena mu lehce najela na packu, takže klasické kolečko po doktorech), cpe se samýma dobrotama a všichni jsou z něj pos... Až na Kryšpína, ten trochu žárlí.

Jo a je to strašný simulant, běhal a skákal hned jak přijel z ordinace, ale jak se žena objevila ve dveřích kulhá a chodí po třech

Taže náš Miki ( Mikuláš, nebo možná Mikuláška):

post-205-059351200 1341339082.jpgpost-205-042539200 1341339090.jpgpost-205-082189200 1341339096.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem tu nebyla a už se to tu zas hemží :). U nás stále stejná dvojka nahatejch, kocourek bojuje s očima, průjmy a arogantní spolubydlící. Té musím stříhat drápky hodně nakrátko.

Nemáte některý dobrý tip na léčbu kočičích průjmů? Antibiotika nezabírají, černé uhlí, Farmatan vždy jen na chvilku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím Vás,

 

nakoľko je toto vlákno o mačkách, tak by som Vám rád predstavil naše štvornohé osadenstvo:

Naše sú tie dve zľava, kocúr v pravo bol u nás len na dovolenke ( aj spolu s bratom ).

 

post-23722-054708900 1343724433.jpg

 

 

Na tejto fotke sú naše potvorky tie na kraji, strední dvaja boli len dovolenkári.

 

post-23722-058292700 1343724549.jpg

 

Zároveň by som týmto rád pozdravil členov, ktorý zdieľajú doma podobné kožnatky - Alina, Krupkic, FrantisekH....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

 

nakoľko je toto vlákno o mačkách, tak by som Vám rád predstavil naše štvornohé osadenstvo:

Naše sú tie dve zľava, kocúr v pravo bol u nás len na dovolenke ( aj spolu s bratom ).

 

post-23722-054708900 1343724433.jpg

 

 

Na tejto fotke sú naše potvorky tie na kraji, strední dvaja boli len dovolenkári.

 

post-23722-058292700 1343724549.jpg

 

Zároveň by som týmto rád pozdravil členov, ktorý zdieľajú doma podobné kožnatky - Alina, Krupkic, FrantisekH....

 

 

Ahoj, také zdravím, máš moc pěknou sestavu :smile_anim: Jsem rád, že se tady naše osazenstvo rozrůstá :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

K mání bude kotě. Tak za měsíc až dva, minulý týden se narodily. Kocour, tmavěhnědočerný s bílýma nohama od kolene dolů. Tj. kocour v botách. Nebo spíš podkolenkách. Vážnému zájemci foto :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník km.kmk

Bohužel nám někdo porazil kocourka a ten zraněním podlehl. Přinesl hodně radosti do naší rodiny a druhá kočka po něm docela dost teskní. Chovná stanice, kde jsme ho před třemi lety brali je zrušená a tak jen zkusím, nevíte někdo o nějakém kotěti bengálské kočky?

post-959-074663700 1348389848.jpg

post-959-063426300 1348389901.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...