Jump to content

Kočka?

pete
 Share

Recommended Posts

před 32 minutami, OndraPod napsal:

Mainska myvali

díky, myslel jsem si to. Nádherná!

Měli jsme jednu mývalí kříženou s evropskou a ta byla jak pes, pořád u nohy, na klíně, když jsem dělal venku, tak mě hlídala a sledovala. Hrozně príma. Bohužel jsme o ni přišli. Teď máme její ségru a ta se zas nemazlí, teda, nemazlí se když chcem my :lol2: jinak je to šelma, lovec, furt by někde chytala myši a bůhví jakou havěť

Jeste k te inteligenci, tohle je prvni kocka co znam, co nereaguje na laserove ukazovatko.

Kdyz jsem to na ni parkrat zkousel, chvili ho sledovala, pak se podivala na mne, na svetylko a pak zustala bez hnuti koukat na mne s vyrazem "To si jako myslis ze se budu honit za nehmotnym bodem?"

Na pericko na vlasci ale reaguje okamzite ;)

rolas, tak ti jsou nádherní. Já sice už jednu mainku mám a říkal jsem si, že jedné kočky je dost, ale když koukám na ty tvoje přírustky, tak snad pořídím ještě jednu :)

Edited by Rob2805

před 3 hodinami, Rob2805 napsal:

rolas, tak ti jsou nádherní. Já sice už jednu mainku mám a říkal jsem si, že jedné kočky je dost, ale když koukám na ty tvoje přírustky, tak snad pořídím ještě jednu :)

Děkuji, rodičům se vyvedli, ale jednou stačilo a žádné další už nehrozí, přišel už o kulky. Trochu mi ho bylo líto, ale nešlo to s ním vydržet.

před 4 minutami, Irwinek napsal:

No, když si vezmu, že záchůdků by mělo být víc než koček, tak by mne zajímalo, jestli Ti doma ještě zbyla nějaká podlaha 🙂

ale jsou nádherný 🙂

Máme teď 3, vypadá, že to stačí, ale jako stelivo je všude teď, ale tak na konci února už bude opět klid doma.

• 2 weeks later...