Jump to content

Kočka?

pete
 Share

Recommended Posts

Ciwe, už tak 4 dny je Cézar divnej, večer se to zhorší, tak se nahrbí, furt mu navaluje, ale nevyblije se, asi trichobezoáry, většinou chlupy tráví dobře, nablito najdeme párkrát do roka, co s tím, raději doktorovi nebo nějaká rada? Přes den je v pohodě, normálně žere a běhá po baráku, sere i chčije taky pravidelně

Veterina určitě, vypadá to že ho v tom žaludku možná něco dráždí.

Na chlupy jinak bereme tohle https://zooplus.com/shop/kocky/snacky_svacinky/gimpet_snacky/maltozove_vitaminove_pasty/122030

• 2 weeks later...
V 31. 5. 2022 v 9:13, ragu napsal:

Veterina určitě, vypadá to že ho v tom žaludku možná něco dráždí.

Po týdnu nějaký pasty do žrádla vyblil pořádnej chuchvalec, se nedivím, že sežral pulku kapsičky a zbytek na etapy, už je mu zase dobře a sežere jí celou a chce přidat

před 2 hodinami, konnan napsal:

Dvojčata v trávě. IMG_20220225_165256.thumb.jpg.a41d89df547c6f6506b2ae19acf8edca.jpg

Nevypadají, že by se chtěli mazlit.

Bed

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Předpokládám, že tady mezi milovníky koček mohu požádat o pomoc. Přetékají  nám útulek i deposita, kde máme dohromady cca 15 dospělých a 24 koťat. Lidi pohazují kočky kde se dá. Proto jsem se tady osmělil požádat o pomoc vzít si do dočasné nebo trvalé péče kočku. Nemáte někoho v okolí, kdo by pomoh? Všechny kočky jsou zdravé, očkované, kastrované a budou i čipované. Každý si může tu svou najít na stránkách www.radimkockam.cz 

Můj favorit je krásný roční kocour Cedrik nebo jeho sestřička Cali. Díky za jakýkoliv kontakt na nový domov.

81F969F3-B159-428D-9FB9-E569B33745CB.jpeg

A952AAF7-06E0-42B0-AFE3-A7D4D222CC06.jpeg

• 1 month later...

Otázka na zdejší kočkomily: děti mne přemluvily na čtyřměsíční interierové kotě a to se mi příserně plete pod nohy. Už jsem si několikrát málem rozbil hubu, abych ho nezašlápnul. Na okamžiky, kdy nesu mísu s večeří na stůl nebo lísku se zeleninou a nevidím si pod nohy ten debil vyloženě čeká. Je nějaká metoda, jak ho to odnaučit? Nakopnout ho nechci, i když teda naposledy jsem už měl sto chutí :)