Jump to content

Kočka?

pete
 Share

Recommended Posts

Ty štětinky na uších mu pravidelně stříhám nůžtičkama na nehty, aby sousedi neměli řeči... přeci jenom ti zmizelí králíci, slepice...občas nějaký pejsek :lol2:

Humor ne ?  :cheers:  Ale je trochu podobná, no...

Edit: takych Rysů nam tu po Beskydach lita...

jsem v neděli natvrdej no................. :lol2: 

krásný zvíře, u nás  severních čechách myslím není, nepočítám ZOO

Zábavné pokračování mé story s novým kocourem k našemu usedlíkovi. Tejden o tom paskřivcovi nebylo ani vidu až o víkendu byl zase zpátky jak na koni. A když jsem ho měl zakousnutýho v ruce, tak najednou koukám - a on má oholenej břuch a v něm zašitou díru. Tak holt žádnej kocour ale kočka a někdo ji nechal vykastrovat. Ovšem stejně strávila skoro celý víkend u nás, sežrala co dostala, dojela žrádlo našemu kocourovi...když jsem ji vykopl ven tak vlezla sklepem zpátky. Domů šla až v noci.

Úplně vidím, jak ji někde krmí rohlíkama s vodou a diví se, jak krásně přibírá a jakou má srst... Bodejť ne, když sežere tak trojnásobek toho co náš šestikilovej kocour.

Zábavné pokračování mé story s novým kocourem k našemu usedlíkovi. Tejden o tom paskřivcovi nebylo ani vidu až o víkendu byl zase zpátky jak na koni. A když jsem ho měl zakousnutýho v ruce, tak najednou koukám - a on má oholenej břuch a v něm zašitou díru. Tak holt žádnej kocour ale kočka a někdo ji nechal vykastrovat. Ovšem stejně strávila skoro celý víkend u nás, sežrala co dostala, dojela žrádlo našemu kocourovi...když jsem ji vykopl ven tak vlezla sklepem zpátky. Domů šla až v noci.

Úplně vidím, jak ji někde krmí rohlíkama s vodou a diví se, jak krásně přibírá a jakou má srst... Bodejť ne, když sežere tak trojnásobek toho co náš šestikilovej kocour.

To dělá obec ne ? Že kočky odchytnou, vykastrujou a vrátí ven ne ?

Ty vole, to je šílená momentka :D

Tygr na zvuk závěrky fotoaparátu kašle, to kočka, ta reaguje po svém :D (připlížil jsem se nenápadně, dvakrát cvaknul a bylo)

Ale abych nepomlouvl, na zimu už váží tak 4kila a kožich by se hodil ke krbu :lol2:

...................................... a kožich by se hodil ke krbu :lol2:

á tady se bude vyhánět kočka z kůže, dám vedět Františkovi do hospy ať připraví kastrol, pes to sice není ale změna je taky nutná, jen nám dej chvilku strpení pohledáme ňákej dobrej recept............... :lol2:

To dělá obec ne ? Že kočky odchytnou, vykastrujou a vrátí ven ne ?

No dělá, ale jednak až asi po měsíci, když si ji nevezme nikdo z útulku, druhak je (aspoň v Brně) tetují do ucha. A navíc dost pochybuju, že je rozváží zpátky tam, kde je odchytli.

Edited by Klotzman