Přejít na obsah

Archimede Pilot XLA - doplňky


SysRq

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych se zeptat na Váš názor ohledně doplňků pro Archimede Pilot XLA v kontextu: původní zadání B-Uhren vs praktičnost každodenního nošení. Dle webu výrobce (http://www.archimede-uhren.de/EN/Pilot-XL-A.htm) je možné přiobjednat:

 

1. rotor Archimede - viz 3. bod

2. motýlková spona - klasická spona mi přijde vzhledem k charakteru B-Uhren hodinek stylovější, ale zase si říkám, jestli není ta motýlková spona pro každodenní nošení praktičtější...

3. pevné dýnko - pevné dýnko mi opět přijde vzhledem k charakteru B-Uhren hodinek stylovější, navíc mám pocit, že vzhledem k rozměru strojku ku rozměru pouzdra není moc co ukazovat, kdyby v nich byl strojek co vyplní celé pouzdro, tak bych asi váhal jinak...

 

Díky za názory, nemůžu se rozhodnout co přiobjednat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V postatě sis odpověděl sám. Pokud se chceš co nejvíce držet původních B-Uhr, tak na 1) a 2) zapomeň. Pořiď 3) a řemen inspirovaný originálem. Seženeš ho, jak jinak, u Kubsona http://www.chronoshop.cz/katalog/remen-Di-Modell-Tornado :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Churchill
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu potvrdit, že motýlová spona se nosí pohodlněji. Na nějaké "stylovější", bych se vůbec neohlížel...stylovější by taky mohl být diameter podle originálu 55 mm :D Mám na pilotkách průhled dýnkem, motýlovou sponu a černý řemen bez prošití, nýtů a vypadaj prostě skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj,

 

pořídil jsem si Steinhart Nav B-Uhr stailess steel 47 mm, mají 22 mm široký řemen o tloušťce cca 4 mm, obojí je parádní, sháním k tomuto řemenu motýklovou sponu, ale nějak se mi nedaří. Poradíte prosím, kde v ČR tuto sehnat?

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,

 

pořídil jsem si Steinhart Nav B-Uhr stailess steel 47 mm, mají 22 mm široký řemen o tloušťce cca 4 mm, obojí je parádní, sháním k tomuto řemenu motýklovou sponu, ale nějak se mi nedaří. Poradíte prosím, kde v ČR tuto sehnat?

Předem díky

 

 

zkus se podívat např. přímo ZDE ale já osobně myslím, že k Nav B-Uhr se líp hodí běžná spona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady. Hledal jsem skoro všude a nic. Steinhart nabízí pěknou překlápěčku i s řemenem, ten je u hodinek 22 a zužuje se na 18. Asi pořídím tento, nicméně to není úplně ono, ostatně hodinky o průměru 47 mm by si zasloužily řemen v celé délce těch 22 mm. Zb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...