Přejít na obsah

Breitling Chronomat B01


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

máte recht soudruzi, nemají - nicméně to nic nemění na tom, že 3 a vícedenní rezerva bez ukazatele je k h...u - kdo to kdy měl tak ví o čem mluvím

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi B01 prisli ako zaujimava volba, doteraz som ich videl iba s lestenou lunetou, tato brusena mi neda spavat, pretoze prave ta ich zbavuje toho "Festina" looku. Presne taky isty pocit som mal z 1950 puzdra u PAM, tiez ich to strasne zjemnilo.

 

Ten ukazatel rezervy natahu ma neboli, nemaju ich ani 312 a 321 uz su zase cenovo mimo...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Toz tazke rozhodovanie...Ja som od Bcka chcel vzdy Navitimery, nez som sa dozvedel aku maju vodotesnost, holt asi dan za tvar puzdra. Potom som prisiel na to, ze Bcka su vlastne polotovary od ETY, za ktore proste tolko penazi nedam. Potom prisli B01 ale odradzala ma lestena luneta. Inak tie co mi ponukaju maju presne ten isty cifernik ako ta nova limitka navitimerov, cierno perletovy, dalsi dovod preco sa mi pacia  :D

 

A teraz prisla B01 s brusenou lunetou a za zaujimave peniaze. Preto ma to dost laka. A vodotesnost 500m je uz trosku moc, ale ked mi ju tam davaju... (312 maju "len" 300) A Navitimer bude mat B01.

 

K Navitimerom: chce to skusenosti od vas, mi sa dost casto stane ze zmoknem, hodinky nechavam v skrinkach na plavarni, kde je vlhko, 2x som reklamoval Maurice Lacroix (WR 50m), ze mi pri zmoknuti zvlhli, nedavno som ich zase nechaval pretesnit, pretoze pri vlhkom pocasi sa zahmlievali. Hodinky nosim ci prsi, snezi, mrzne alebo je 30 v tieni. Mozno ma budete mat za prasa, ale vydrzia par poliati kolou, pivom, vinom?? Ako sa zachova 30m vodotesnost? Hodinky chcem mat pre radost a nie sa neustale starat o to, ci sa k nim nedostala kvapka vody...

 

K B01: mate niekto fotky na ich lumi? Nikde to nemozem najst... 

Upraveno uživatelem koveras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...