Přejít na obsah

Damasko DC66 Si


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

čest práci

 

vznesu dotaz zde, ať nezakládám nové vlákno - chci si koupit ještě jedny Damasko se světlým číselníkem, ale mám dilema

 

1.jestli nechrono verze nebude moc malá i když je menší o pouhé 2mm

2.jestli není úchylárna si kupovat dvoje stejné hodinky (chrona)

 

předesílám, že chrona mi naprosto ve všem vyhovují a spíše se přikláním k ním, ale ....

 

 

*je to spíš takové přemýšlení nahlas než žádost o radu, ale třeba někoho něco napadne :D

 

(jo a DK 11 nechci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít dvě barevné varianty stejných hodinek je ideální pro člověka, který se nemůže rozhodnout, která verze se mu líbí víc. Anebo pro člověka, kterému se prostě líbí obě. Můžeš je pak střídat dle nálady a oblečení. Já bych do toho na tvém místě klidně šel a vzal bych ty chrona. Mít dvoje stejné hodinky je chronomagořina na druhou , a to se mi líbí... B)

Upraveno uživatelem Z.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čest práci

 

vznesu dotaz zde, ať nezakládám nové vlákno - chci si koupit ještě jedny Damasko se světlým číselníkem, ale mám dilema

 

1.jestli nechrono verze nebude moc malá i když je menší o pouhé 2mm

2.jestli není úchylárna si kupovat dvoje stejné hodinky (chrona)

 

předesílám, že chrona mi naprosto ve všem vyhovují a spíše se přikláním k ním, ale ....

 

 

*je to spíš takové přemýšlení nahlas než žádost o radu, ale třeba někoho něco napadne :D

 

(jo a DK 11 nechci)

 

MAM BLBEJ POCIT,ZE PO TOM COS NAKOUPIL A HNED PRODAL ZA POSLEDNI DVA MESICE TI NEJSPIS NEBUDE TADY NIKDO S ODPOVEDI DOST KOMPETENTNI.JAKEKOLI TVE DOTAZY,JISTE RAD A ODBORNE ZODPOVI DOC CHOCHOLOUSEK....EDIT- ted mi to docvaklo,zkus se poradit s druhym nejvetsim uchylem Tadou,kdyz date hlavy dokupy sem zvedavej co z toho vypadne Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Mít dvě barevné varianty stejných hodinek je ideální pro člověka, který se nemůže rozhodnout, která verze se mu líbí víc. Anebo pro člověka, kterému se prostě líbí obě. Můžeš je pak střídat dle nálady a oblečení. Já bych do toho na tvém místě klidně šel a vzal bych ty chrona. Mít dvoje stejné hodinky je chronomagořina na druhou , a to se mi líbí... B)

 

:smile_anim:

 

MAM BLBEJ POCIT,ZE PO TOM COS NAKOUPIL A HNED PRODAL ZA POSLEDNI DVA MESICE TI NEJSPIS NEBUDE TADY NIKDO S ODPOVEDI DOST KOMPETENTNI.JAKEKOLI TVE DOTAZY,JISTE RAD A ODBORNE ZODPOVI DOC CHOCHOLOUSEK....EDIT- ted mi to docvaklo,zkus se poradit s druhym nejvetsim uchylem Tadou,kdyz date hlavy dokupy sem zvedavej co z toho vypadne

 

člověče bejval si ftipnější :smile_anim:

 

Nedělal bych to. Naše chrono-bláznivá duše je příliš roztěkaná než abysme jí omezili na jednu značku.

 

v tomto případě si dovolím nesouhlasit - tyhle hodinky možná nemají "jméno", ale mají obr koule, alespoň pro mně (což je asi nejpodstatnější :D)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me vcera svym vzhledem dost zaujali tyto cerne. Prave kvuli kontrastu s cifernikem. Ten Damest ma 2500HV, to by ti snad mohlo prezit.

Navic nevidim duvod, proc se obecne k PVD chovat tak precitlivele. Videl jsem osoupany a ma to sve kouzlo.

post-3003-043643000 1287507779.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čest práci

 

vznesu dotaz zde, ať nezakládám nové vlákno - chci si koupit ještě jedny Damasko se světlým číselníkem, ale mám dilema

 

1.jestli nechrono verze nebude moc malá i když je menší o pouhé 2mm

2.jestli není úchylárna si kupovat dvoje stejné hodinky (chrona)

 

předesílám, že chrona mi naprosto ve všem vyhovují a spíše se přikláním k ním, ale ....

 

 

*je to spíš takové přemýšlení nahlas než žádost o radu, ale třeba někoho něco napadne :D

 

(jo a DK 11 nechci)

 

Chěl bych vidět tvoji manželku/přítelkyni..to byl asi těžký výběr..!! :pokey: Ale jinak "Búch s námi" super!! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník YPO

takový krásný hodinky a já furt čumim na to ukotvení a uřízlý vybrání řemenu :( nemůžu si pomoct

 

jakože hnusný ?

 

mně se to naopak líbí - řemen je napojený vlastně na spodní části a vidíš pěkně pouzdro i nad řemenem ale co prtím na tebe :D a du si prohlížet bílou segru, která už leží na stole - akorat nevím, který jsou hezčí - ono vlastně to dilema neskončilo - he he

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...