Přejít na obsah

Clanok Patek Philippe


Ghill

Doporučené příspěvky

Moc pěkné čtení. Díky. Mimochodem, před čtrnácti dny jsem měl možnost navštívit Patek Philippe Museum v Ženevě, a teprve tam jsem pochopil, proč je tahle firma na té úplné špiččce hodinářské pyramidy. Teprve tam člověk vidí a hlavně pocítí tu sílu, závažnost a závaznost té několikasetleté tradice. Bohužel se tam nesmí vůbec fotit - všechno človek musí uložit do skříněk v suterénu, takže mohu připojit jen pár fotek zvenčí - (až je vyhrabu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patek Philippe Museum. Právě tam probíhá (kromě stálé expozice) výstava mistrovských hodinářských děl 18. a 19. století určených pro Říši Středu. The Mirror of Seduction.

 

Ale jak jsem psal výše, fotit se tam nesmí a ochranka je tam velmi bdělá...

post-812-001644500 1285943754.jpg

post-812-069330000 1285943889.jpg

post-812-079539200 1285943917.jpg

post-812-064583400 1285943948.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by pocta Číňanům? Přecejen bez nich a jejich fejků by PP nikdo neznal ;) :lol:

 

...výstava mistrovských hodinářských děl 18. a 19. století určených pro Říši Středu. The Mirror of Seduction. Viz výše. A podle toho, co jsem tam viděl, byli vysoce postavení hodnostáři Říše Středu 18. století opravdoví fajnšmekři...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • Po letech...

Patek Philippe sa Číne nebude prispôsobovať. Hovorí Thierry Stern, majiteľ luxusnej značky hodiniek Patek Philippe. Čína a jej obrovský obchodný potenciál aj v luxusnom segmente mnohých výrobcov láka k tomu, aby svoje produkty prispôsobovli čínskym chúťkam a vkusu. Podľa Sterna je to chyba a jeho postoj je jednoznačný: buď naše hodinky Číňania chcú také, aké sú, alebo si ich nemusia kupovať vôbec.

 

http://forbes.us12.list-manage.com/track/click?u=9a368b9669bff4bd169682f6d&id=3e35069fcb&e=1e481b5f49

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...