Přejít na obsah

Martin Brož


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Jestli tu nekdo neco zacina, tak to jsi pouze ty! Nevidel jsem jediny duvod proc nedat odkaz na soubor fotografii paradnich hodinek. A vrcholem vseho je, ze me osocujes z oriznuti fotek. Muzes mi udelat laskavost a prestat se do me srat? Ja vubec nevim, ze existujes, ale ja te ocividne nenecham spat; coz je ovsem tvuj problem.

 

Moc krásné, opravdu slovník gentlemana...

Hele pele, tvoje klikací "posty" jsou mi celkem jedno, ale přišlo mi dost nefér sem dávat odkazy na jiný web - kvůli problémům, které tu dříve byly a rozhádaly tohle fórum.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tado pak nechápu, proč by se měl uvádět autor...

 

Třeba protože fotografie je autorské dílo a třeba protože je to slušnost?

 

Minimálně by se měl uvést link na iluxus.cz, kde alespoň respektují autorský zákoník a slušné chování :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba protože fotografie je autorské dílo a třeba protože je to slušnost?

 

Minimálně by se měl uvést link na iluxus.cz, kde alespoň respektují autorský zákoník a slušné chování :)

 

AUTORA tam stejně nikde nevidím, i když je tam název atelieru, který fotky poskytl. Uznávám, že se mohl alespoň uvést odkaz na zdroj.

 

Jinak asi ne u všeho respektují autorský zákoník a slušné chování - třeba TADY odkaz na zdroj/autora nevidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tu jsou fotografie, možná by bylo slušné zmínit i jejich autora?

Minimálně by se měl uvést link na iluxus.cz, kde alespoň respektují autorský zákoník a slušné chování :)

 

Obrázky jsou linkovány z iluxusu, takže moc nechápu tyhle stížnosti.

 

Když někam dám fotku, kterou mi vyhodil google a není tam uveden autor, tak ho mám dohledávat? To snad ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Oloušek

Olie, je to nutne... tyhle poznamky? nic osobniho. jenom... zase je zadelano na poradnej flame.

 

Nutné to, samozřejmě, není, ale slušné možná ano? Ale pokud mysliš, že ne...

Fotky se vám líbí nebo ne?

 

Olie

Upraveno uživatelem Oloušek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Fotky se vám líbí nebo ne?

 

Olie

 

fotky dobrý - tudle sem si chtěl koupit na AZwatch Suma, jako, že bych se zase zrestartoval a když sem zjistil, že ste je měli v pařátách , tak mě to přešlo - jen tak dál - působí to na mě dost antikoncepčně a šetří obsah portmonky - tak že já díky za každou hezkou fotografii :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ono když tu teplotu přepálíš, tak to může jít až do červena/tmavě zrzava, prostě jako rez... Někde je tady na foru tabulka, jak ty barvy jdou při jaké teplotě.

 

Tak si tu tabulku najdi, Tado. Možná se v ní dočteš, že hnědo-červená barva je teplotně pod modrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm..... No teda. Člověk sem zabloudí a tady tohle. Může mi někdo z vás prosím vysvětlit, proč se na foru o hodinkách sdílení nějakých fotek hodinek považuje za hrdelní zločin? Já myslela, že doby cenzurování jsou už dávno za námi.

 

Protože tady byl jeden narcis, kterej neunesl, že mu lidé neleží u nohou, když občas něco hezky vyfotil. Tak začal prudit, byl odejit a své drahocenné negativy si vzal s sebou na úžasné nové fórum Nosíme holinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...