Přejít na obsah

Damasko, zastoupení v ČR


kubson

Doporučené příspěvky

Také přeji kubsonovi hodně štěstí s prodejem Damaska, které se patrně stane hitem chronomagu.

 

Zároveň bych vzkázal spolu s Hugem14 Aldovi, aby už přestal s Damaskem bláznit. Všeho moc škodí příteli, Tvoje přehnaná masáž na mě má přímo opačný dopad. Jakmile čtu Damasko, automaticky příspěvek nebo větu přeskakuji, ódy mě už serou. O všech technických vychytávkách jsem si přečetl jednou, nemusím je mít na talíři furt.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom hitu bych dost pochyboval - hodinky asi technicky OK, ale už když se kouknu na Chronoshop, jak tam jsou chudinky jak buchtičky, pěkně vedle sebe, s tím model od modelu nachlup stejným kukučem... Nuda, nuda, nuda, nuda, Sinn, Sinn, Sinn, Sinn, kopie všeho, invence nula, zůstala všechna vevnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také přeji kubsonovi hodně štěstí s prodejem Damaska, které se patrně stane hitem chronomagu.

 

Zároveň bych vzkázal spolu s Hugem14 Aldovi, aby už přestal s Damaskem bláznit. Všeho moc škodí příteli, Tvoje přehnaná masáž na mě má přímo opačný dopad. Jakmile čtu Damasko, automaticky příspěvek nebo větu přeskakuji, ódy mě už serou. O všech technických vychytávkách jsem si přečetl jednou, nemusím je mít na talíři furt.

 

Milý Columbusi, často nepíšu, nemám co, naopak čtu si fórum velmi rád. Z toho důvodu vždy přivítám příspěvek od někoho, kdo je do hodinek (byť třeba jedné značky) zanícený a díky tomu sdělí něco nového, což Alda jako jeden z mála zde v posledních měsících naplňuje. Od tebe si pamatuji akorát informaci, že jsi hrál fotbal a naštvala tě dovolená v jižních Čechách, což mě jako návštěvníka chrono fóra zrovna nezaujalo, ale potřebu nadávat jako ty na Aldu jsem kvůli tomu rozhodně nenalezl... Tak se prosím také uklidni a jestli chceš vyšilovat, najdi si správné vlákno či fórum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, kubsone, myslím, že pro chronoshop je to pořádný krok kupředu, damasco se z té rádoby letecko bomber militant outdoor hromady přecijen vymyká, alspoň tím, že hovoří o technice. A taky výborně zapadá do struktury tvých značek.

 

Ale milis má recht, na hodinky je nějaký to pouzdro z nevímčeho kdovíjak pojmenovaného trochu málo, vlastně fakt nuda.

 

Neoslavíš to nějakým dárečkem pro gratulanty ??? :)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, kubsone, myslím, že pro chronoshop je to pořádný krok kupředu, damasco se z té rádoby letecko militant outdoor hromady přecijen vymyká, alspoň tím, že  hovoří o technice. A taky výborně zapadá do struktury tvých značek.

 

Ale milis má recht, na hodinky je nějaký to pouzdro z nevímčeho kdovíjak pojmenovaného trochu málo, vlastně fakt nuda.

 

Neoslavíš to nějakým dárečkem pro gratulanty ??? :)

 

díky, díky.. dáreček - no, třeba něco jako kolo štěstí od maunfíldu? 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuda, nuda, nuda, nuda, Sinn, Sinn, Sinn, Sinn, kopie všeho, invence nula, zůstala všechna vevnitř.

 

chystej si na čtvrtek dobrou výmluvu, jak s to s tím Sinn, Sinn, Sinn myslel. :furious:

 

Jináč jen pěkně Damaska opěvujte, je to dobrá štika v chronomagovským rybníce. Jen bych se přimlouval za fotky na pazourách. My co těm technickejm věcem houno rozumíme, se nadcheme pro machrování na ulici. Nerad bych se plet, ale ty Ypošovy chrona budou pěkný děla na zápěstí. Já jsem se taky ukájel dlouho jen představou, jak jsou moje Sinny technicky vymazlený, než mi Gas jednou řek, že na ruce vypadaj jednoduše dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prd.

Už tady seš dost dlouho, abys zažil občasné glorifikace jednotlivých značek, tak se jen divím, že tě to tak točí.

:cheers:

 

Dělal jsem si pr\del, jen jsem to chtěl někde použít. Nakonec jsem taky inovátor - přede mnou to použil jen Kejklík. Takže mám k Damasku blíž, než leckteří z vás.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystej si na čtvrtek dobrou výmluvu, jak s to s tím Sinn, Sinn, Sinn myslel. :furious:

 

Jináč jen pěkně Damaska opěvujte, je to dobrá štika v chronomagovským rybníce. Jen bych se přimlouval za fotky na pazourách. My co těm technickejm věcem houno rozumíme, se nadcheme pro machrování na ulici. Nerad bych se plet, ale ty Ypošovy chrona budou pěkný děla na zápěstí. Já jsem se taky ukájel dlouho jen představou, jak jsou moje Sinny technicky vymazlený, než mi Gas jednou řek, že na ruce vypadaj jednoduše dobře.

 

Gas kecá, ten chce, aby pak lidi chválili Jeho. Psal jsem Sinn, ale myslel jsem Syn. Jehovův hříšný syn.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco po tom včerejším adrenalinu zde.. Na samotné vlákno to není.

Nová podoba EN verse damasko.de je funkční asi 2t http://www.damasko.de/eng/index.html . Technické inovace doplněné novými grafickými přílohami - klik na "Technology", včetně hezkého filmečku pod položkou DAMINOX. V De versi to už vše bylo dříve, ale ne každý z nás šprechtí..

Katalog v němčině zde http://www.damasko.de/damasko-collection2010.pdf .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronoshop je pekne zasobenej... respekt!

 

Poprve jsem si prohledl vic modelu Damasco. Zklamalo me ze ma Millis pravdu, vsechny modely se tvari stejne (alespon na fotkach). Potesili me tyhle, kdybych z nejakeho duvodu zatouzil po pilotkach s day-date byli by v uzsim vyberu. Mam slabost pro celosvitici ciferniky. Ty se fakt povedli, navic cena celkem ok:-)

post-3003-031259200 1287436596.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...