Přejít na obsah

Servis Hamilton


Doporučené příspěvky

Zvláštní je, že už Hamilton na krámě nemaj?

 

Mají, ale jen pár kousků na Rašínově ve vitríně uprostřed obchodu. V pátek jsem je tam viděl.

 

Co se týká servisu Hanák, tak jsou teď docela zasekaní (přešla na ně údajně podstatná část zakázek Hibernie), takže termíny oprav jsou vskutku luxusní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají, ale jen pár kousků na Rašínově ve vitríně uprostřed obchodu. V pátek jsem je tam viděl.

 

Co se týká servisu Hanák, tak jsou teď docela zasekaní (přešla na ně údajně podstatná část zakázek Hibernie), takže termíny oprav jsou vskutku luxusní.

 

Díky za info, já se divil, že je už v centru nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Počti si třeba zde. KLIK

 

Krásný... po přečtení toho vlákna se mi v noci zdály noční můry. A že bych jel z Phy do Brna kvůli servisu, který tu má takovou pověst, to fakt ne.

Tak ale zůstává otázka, kde Hamiltony servisovat ?

 

tak prý zastoupění Hamilton bude mít, nebo už má Carollinum...

no to jsem teda nadšený

:crying_anim02:public/style_emoticons/default/dry.gif

 

OPRAVDU? Kdyby jo, tak snad lepší než zde tak vysoce ceněný servis u Hanáka. A hlavně je to v Pze, což je pro mne jednoznačně plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný... po přečtení toho vlákna se mi v noci zdály noční můry. A že bych jel z Phy do Brna kvůli servisu, který tu má takovou pověst, to fakt ne.

Tak ale zůstává otázka, kde Hamiltony servisovat ?

 

 

 

OPRAVDU? Kdyby jo, tak snad lepší než zde tak vysoce ceněný servis u Hanáka. A hlavně je to v Pze, což je pro mne jednoznačně plus.

 

 

ja byl v Carollinum jen jednou - nakouknout - a moc nadšený jsem tam nebyl... asi je to tím, že jejich primární obchod je v něčem jiném, než v hodinkách :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...