Přejít na obsah

Swatch Stores


toldi

Doporučené příspěvky

Zdravím,

chtěl jsem si nechat vyměnit pásek a sklíčko ke svým Swatchkám, ale zjistil jsem, že nějaká společnost Hybernia zastupující Swatch je v insolvenčním řízení a tak se ruší i většina provozoven Swatch. Včera jsem hledal v Praze v pasáži Koruna - nic, Na Příkopě - nic, z Metropole Zličín mi právě odepsali, že už tam taky nejsou... tak nevím. Jednou z výhod této "masové" značky bylo právě hojné zastoupení. Mohl by mi tedy někdy poradit, kde má ještě stále Swatch v Praze prodejny? Moc by mi to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem hledal a vypadá to, že už nám tu nezbyl jediný Swatch Store. A až do CČM se mi nechce, navíc jsem potřeboval originální Swatch příslušenství, to tam asi nemají, že? Začíná to být zoufalý, lidi, co mají Swatchky, se teď nemají kam obrátit... Nemáte někdo tušení, co bude dál? Zastoupení převezme někdo jiný a bude se čekat, až si vybuduje síť prodejen? Ach jo... :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

nevím jaký konkrétní typ máš, ale plastové Swatchky jako takové se neservisují. Když mají jakoukoli poruchu, kromě vybití baterie tak ze zkrátka vyhodí. Swatchky mají plastová sklíčka, která se dají přeleštit, ale na výměnu zapomeň. Jakékoli servisní úkony nejsou možné už jen z toho důvodu, že se do těch hodinek nijak nedostaneš. Jsou celé zalité do jednoho kusu plastu s dírou na baterku.

 

Pokud bys měl Swatch Irony, do nich se asi dostat dá, ale otázkou jsou náhradní díly. Ty prý totiž Swatch nedodává.

 

Aspoň tolik mi řekli před nedávnem u Hanáka v Brně, když jsem se ptal na sklíčko ke kamarádovým Swatchkám...

 

Každopádně pokud by se ti podařilo přeci jen najít někoho, kdo by byl schopen vyměnit sklíčko u Swatchek, tak se poděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

nevím jaký konkrétní typ máš, ale plastové Swatchky jako takové se neservisují. Když mají jakoukoli poruchu, kromě vybití baterie tak ze zkrátka vyhodí. Swatchky mají plastová sklíčka, která se dají přeleštit, ale na výměnu zapomeň. Jakékoli servisní úkony nejsou možné už jen z toho důvodu, že se do těch hodinek nijak nedostaneš. Jsou celé zalité do jednoho kusu plastu s dírou na baterku.

 

Pokud bys měl Swatch Irony, do nich se asi dostat dá, ale otázkou jsou náhradní díly. Ty prý totiž Swatch nedodává.

 

Aspoň tolik mi řekli před nedávnem u Hanáka v Brně, když jsem se ptal na sklíčko ke kamarádovým Swatchkám...

 

Každopádně pokud by se ti podařilo přeci jen najít někoho, kdo by byl schopen vyměnit sklíčko u Swatchek, tak se poděl.

 

Vlastním Swatch Irony. Před půl rokem jsem se na výměnu sklíčka ptal ve Swatch stánku v Praze na Zličíně. Tam mi to bez problému nabídli za pár kaček, ale prý by to nějakou chvíli trvalo, ale já spěchal, tak jsem se na to vykašlal.. no a teď toho lituju. Plus jsem si chtěl koupit nový pásek, u starého jsem ztratil "očko", do kterého se zastrkává konec. No a teď jsem pěkně v...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

mám ještě jeden dotaz... vzhledem k tomu, že Swatch hodinky a hlavě příslušenství už v obchodě jen tak neseženu, hodlám si z netu objednat gumový pásek (AYCS4024). Ze zahraničí jsem ale ještě nic nekupoval, proto se chci zeptat, zda-li někdo nemá nějaké tipy, jak to udělat co nejlíp a neprohloupit ;) díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tak hlásím, ze v Praze na Chodově začali v obchodě se slunečními brýlemi "Mania" prodávat Swatchy. Hned jsem se ptal na opravy a náhradní díly, prý to ještě nemají pořešené, ale do měsíce by to snad mělo být... Takže Swatch se vrací zpátky :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

UP nemáte někdo nějaké nové informace? obávám se totiž, že u nás Swatch stále ještě nemá zastoupení... takže za chvíli to bude skoro rok, co Swatch oficiálně zmizel z ČR. V Praze v centru Chodov jsem narazil na obchod, kde mimo jiné Swatchky prodávali, servisujou prý ale jen hodinky u nich zakoupené, stejně tak se přes ně nedají objednat díly, takže k ničemu. chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...

Elements group Slovensko - mohu doporučit,jsou funkční.

 

elementsgroup@elementsgroup.sk

 

JB
 

Zdravím,
chtěl jsem si nechat vyměnit pásek a sklíčko ke svým Swatchkám, ale zjistil jsem, že nějaká společnost Hybernia zastupující Swatch je v insolvenčním řízení a tak se ruší i většina provozoven Swatch. Včera jsem hledal v Praze v pasáži Koruna - nic, Na Příkopě - nic, z Metropole Zličín mi právě odepsali, že už tam taky nejsou... tak nevím. Jednou z výhod této "masové" značky bylo právě hojné zastoupení. Mohl by mi tedy někdy poradit, kde má ještě stále Swatch v Praze prodejny? Moc by mi to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...