Přejít na obsah

Nová pětka


bohush

Doporučené příspěvky

tak ty vypadají moc pěkně. mají je i u nás - hodinky.cz.

..co je to za materiál na lunetě..?

 

Pěkné. Ale vzhledem k třídě hodinek bych na lunetě velký zázrak nehledal.

Tento design lunety ( s vnitřním stříbrným kruhem) je parádní.

( Snad nebude nikdo hledat inspiraci u PO )

Ty hodinky budou mít jinou slabost, a to pásek obdobný jako u ostatních "pětek". Plechové koncovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě k tomu, že v současné době už snad ani nejde vyrobit potápky, které by se v nečem nepodobaly jiným... myslím, že je na čase už přestat otravovat s přehnaným podezíráním z fejkování nebo napodobování...

 

Edit: K tématu samotnému: Hodinky moc pěkné, pro Seika mám slabost, ale pokud nemá šroubovací korunku (jakože pětky většinou/ne-li vždy/ šroubovací korunku nemají...), tak zůstává jen u povedeného designu...

Upraveno uživatelem levistrauss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To každopádně. Prohlédl jsem si i další fotky a fakt se moc povedly. Tah taky vypadá solidně, takže parádu budou dělat určitě. Myslím, že pro někoho, kdo hledá entry level divers za dostupnou cenu bez nutnosti objednávat v zahraničí jsou ideální. Moje první divers před pár lety byly kvarcky s plechovým tahem a vědět tehdy o takovýchto nebo podobných seikách, tak neváhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobnost tam je, jen nevím kde.. Ale co si budeme povídat. Podobné si dnes je vše.

 

Jinak Seika to jsu parádní. Snad to nezabije cena. Mít větší lumi, celokovové dýnko, a nemít nápis 5 sports, tak po nich hned skáču.

 

Přesně něco takového už dlouho hledám.

 

Nevíte, někdo kolik stojí, kde se případně daj koupit? Omlouvám se, ale jsem zatím línej hledat, píšu z mobilu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte, někdo kolik stojí, kde se případně daj koupit? Omlouvám se, ale jsem zatím línej hledat, píšu z mobilu.

 

Vyse odkaz na hodinky.cz nebo za lepsi cenu na http://www.watches88.com/pd-seiko-5-sports-100m-automatic-snzh55k1.cfm

 

Asi to nebude linkovat, davam to sem taky z mobilu. Na me jsou bohuzel velke.

 

Edit: ty jo, umim zadat link z mobilu :)

Upraveno uživatelem mmoobbyy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: K tématu samotnému: Hodinky moc pěkné, pro Seika mám slabost, ale pokud nemá šroubovací korunku (jakože pětky většinou/ne-li vždy/ šroubovací korunku nemají...), ...

 

sorac ale toto je uplna hlupost :)

 

SKX007

Atlas

Samurai

Monster

Junglemonster

XYZ dalsich monsterov a potapiek s logom seiko 5 a vsetky maju srobovaciu korunky. hned jedny mas v mojom podpise...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorac ale toto je uplna hlupost :)

 

SKX007

Atlas

Samurai

Monster

Junglemonster

XYZ dalsich monsterov a potapiek s logom seiko 5 a vsetky maju srobovaciu korunky. hned jedny mas v mojom podpise...

 

nezlob se na mě, ale tady je řeč seiko 5 - a z těch mají WR 200m jenom atlasy.

tyhle nový seiko 5 stejně jako všechny ostatní pětky (až na ty atlasy) nejsou diversky a taky nemaj šroubovací korunku, stejně tak jako žádný běžný seiko diversky nemají prosklené dýnko ^_^ .

 

edit: nevíte, co je to za čirou vrstvu na té lunetě? vypadá to fakt dobře..

 

ale fakt je, že tohle by byly pěkný potápky. ještě lumi bod na lunetě a víc lumi na indexech, šroubovací korunku a plný dýnko. design je super.

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...