Přejít na obsah

Nová pětka


bohush

Doporučené příspěvky

víte prosím někdo, proč na té verzi z WUS od Steva, je slovo automatik s "K" ? Jinak tuhle variantu považuji za nejlepší.. :smile_anim:

díky

 

The dial itself has been titled the "55 Automatik" with the German spelling included to help differentiate from the 54FFF.

 

V lehkém překladu: Chtěli se odlišit od 54FFF a nápis je v německé gramatice.

 

Viz. ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mě se stále nejvíc líbí ladění té původní zlaté/žluté verze, i ta nepřítomnost datumu je u Seiko v celku osvěžením. Podivný nápad s německou výslovností na jinak anglicky popsaných hodinkách jsem už taky rozdýchal..

 

Přidávám na doplnění odkaz na Stevovo druhé kolo objednávek..

Můj odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám ty svoje taky doma. Trochu se nima pokochám a asi se brzy objeví v prodejní sekci, protože mám už moc hodinek a neunosím je.

Vypadají super, ale jak už někdo zmiňoval, tak ručky jsou vůči indexům trochu větší, ale mně to nevadí. Svítí také excelentně ( stejně jako originální ručky ), viz foto. Na "Brady strapu" vypadají o dost lépe, než na originálním tahu.

post-6515-006189200 1312559882.jpg

post-6515-087941800 1312559890.jpg

post-6515-083174000 1312559895.jpg

post-6515-068640300 1312559902.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ze vcera...

 

Dane, můžeš mi prosím Tě napsat kde jsi objednával a jestli jsi přišel na něco, proč nebrat ty Seika v PVD úpravě? Taky o nich uvažuju. A jak to vypadá s tím dýnkem? Myslím, že jsi někde o tom psal, ale nemůžu to najít. Dík.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, bral jsem je na www.creationwatches.com + celnici si te podaj , s tim pocitej.

Na nic jsem neprisel - PVD drzi jak ma, ale zase je pravda , ze jsem je moc nenosil - cekaji na tu upravu. Kaudopadne jak do nich rejpnes , uz to narozdil od verze bez PVD neopravis. Plne dynko z WUS akce zatim neni ve vyrobe - a asi dlouho nebude , nejak tam selhal organizator a ceka se kdo to po nem vezme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za rychlou odpoděď, nejspíš taky zkusím ty PVD, stejně žádné nemám a nebudu je nosit každý den, tak by mohly chvíli vydržet. Kdyby se to dýnko někam pohlo, zkus si na mně vzpomenout.....ještě jednou dík :notworthy: .

 

 

Ok, jestli bude hotovej nejakej vzorek tak dam vedet jak to vypada v realu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...