Přejít na obsah

Nová pětka


bohush

Doporučené příspěvky

Trochu mi vadí ten chaos na cifru. Asi nejvíc ta 5-ka, a pak nápis sport a to žvanění dole. pokaždé jiný font..:eek:

na druhou stranu nápis "Seiko" je nalepený. To třeba i Suma jej mají jen natištěný.

Já myslím, že celkově dost dobrý. V téhle cenové hladině moc konkurentů nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tieto dva posledne su super financ, aj ten karbon.:smile_anim:..este take nemam.

 

 

Já mám objednáno a netrpělivě vyhlížím pošťáka. Hodinky na tahu moc nemusím, tak hned jak dojdou půjdou na karbon. Ještě přemýšlím nad červeným prošitím.

 

Malá ochutnávka na NATO strap

 

 

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostupné kombinace:

SNZH51K1: silver dial and black bezel with silver numerals

SNZH53K1: blue dial and bezel with silver numerals

SNZH55K1: black dial and bezel with silver numerals

SNZH57K1: black dial and bezel with gold numerals

SNZH59K1: black PVD version with black dial and bezel

SNZH60K1: yellow gold PVD version with black dial and bezel

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde je mají za 4940,- s dph.

Ale stejně nechápu tu "mánii" kolem . Fotky, které sem dal financ jsou sice moc pěkné,

ale mě ty hodinky připadají pořád jako skleněný cingrlátka. Dost mi vadí ty zkosené hrany,

na kterých se lomí obraz ručiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, prodejce psal velikost pouzdra 42 mm a jiné eshopy píšou 40 mm. Stejně tak píšou rozteč někde 22 mm a někde 19 mm. Tak si nakonec počkám, až přijdou, a přeměřím si je sám <_<

 

Takže hodinky dorazily, nažhavil jsem šupleru a kdyby to někoho zajímalo: SNZD23 mají pouzdro 40 mm a rozteč stěžejek 20 mm, moje první Seika Military (SNK809) mají pouzdro 37 mm a rozteč 18 mm. Když tak na to koukám, tak si říkám, že moje další hodinky by měly mít průměr pouzdra minimálně 45 mm :cigar:

Vše měřeno bez korunky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V koskomu cca 5500,- pokud jsem dobře koukal, na fotkách jsou ale bohužel hezčí než v reálu.

Jinými slovy- Dizajn a zpracování na první pohled levnější než např. 007...

 

v tom s tebou naprosto souhlasím.

taky jsem na ně v koscomu koukal a působily na mě dost lacině, kupodivu i proti jiným modelům pětek, co tam mají. škoda.

pokud bych šel ještě do pětek, tak u mě pořád vedou TYHLE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shzh59k1 som objavil v piatok, su fakt krasne a aj mne sa asocioval ten tvar s BP, neviem sam preco. A kedze som hned v ten den upravil seika white helmety (padli na zem, bud idu stopky alebo hodiny:( ) nastava asi spravny cas na kupu novsieho modelu... ale helmety boli cista laska :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom NATO strapu vypadaji hodne dobre... Jen porad u Seika 5 nemuzu zkousnout to logo ....

 

No jo, bez toho loga by to totiž vypadalo o řád dražší, a to přece nejde :)

Ono je to tak u Seika celkem normální.. 5ky, střední třída a GS v některých modelech vypadají z metru a půl všechny stejně, jen se liší v ceně. O řád :) a pak při bližším pohledu... chronomagor pozná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...