Přejít na obsah

Nová pětka


bohush

Doporučené příspěvky

No, uznejte:

SNX113 ~1000 CZK

SARB033 ~10000Kč

SBGR023 ~100000Kč

 

tak to se ti povedlo :D , tohle fakt pozná jen kovaný chronomagor.

 

edit - Filip: nic neděláš špatně, prostě si je kup :)

jenom ten plechový tah stojí za prd.

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, bez toho loga by to totiž vypadalo o řád dražší, a to přece nejde :)

Ono je to tak u Seika celkem normální.. 5ky, střední třída a GS v některých modelech vypadají z metru a půl všechny stejně, jen se liší v ceně. O řád :) a pak při bližším pohledu... chronomagor pozná :)

 

To je i u jiných značek, nedávno jsem měl v ruce Rolex GMT Master a tu kvalitu o které se píše jsem z toho necítil, normální hodinky, být na ciferníku napsáno Certina, nic by nebylo podezřelý. Právě u grand seiko si myslím, že tam ta aura bude, jednou si je koupím jako definitivní hodinky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty pětky mají hlavně jiné ručky, moc jsem si s tím hledáním práci nedal ;)

 

Z praktického hlediska je v nich rozdíl v přesnosti, materiálech a mechanickém provedení. Pětky mají obyč hardlex nebo minerál a plechový tah, spirit mají safír a plný tah, gska nevím bo jsem je neměl v ruce :D ale u spiritů jsem kdysi četl vnitřní AR na skle, u GS to bude standard. No a pak samozřejmě přesnost a strojek :) 7S26 v pětkách je takový lowend, 6R15 trochu poladěné to samé s vyšší přesností a trochu hezčí na pohled a v GS jednoznačně nějaký luxusní springdrive dekorovanej, na kterej je radost pohledět :) :)

 

edit. azazelo - tak potřebuješ ještě trochu času :-) ono je to pak taky o tom strojku, přesnosti a v neposlední řadě o MI zde v komunitě Posted Image

Upraveno uživatelem Martz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravim, nevíte někdo, proč většina prodejců na ebay neposílá hodinky Seiko do ČR? resp. do EU? Se mi líběj jedny 5ky a všichni co je maj, tak posílaj všude možně, jen né k nám .....

 

napr. aj kvoli tomu, aby ich seiko nepo.. ze oficialne porusuju dealerske podmienky. a aj z inych dovodov.

 

napis im spravu ci ti poslu do europy a uvidis sam, ze to take zle nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

tak i když jsou to samozřejmně levný hodinky, tak mně se moc líbí a nevidím důvod proč bych je nenosil na střídačku z Costeau nebo OS-300m.Ta luneta je opravdu pěkná a hodně mi to připomíná Blancpain, na těžkém meshi jsou opravdu krásně vintážní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Na netu jsem narazil na obrázky tohoto modelu SEIKO ale s tmavě hnědým ciferníkem. Ale číslo ani žádné jiné zmínky jsem nikde nenašel. Nevíte někdo, jestli se takový model dělá, nebo je to pouze zvláštně nafocené či moje halucinace? Strašně moc bych takové chtěl. :eek:

 

post-6566-001153500 1302004866.jpg

 

Díky za případnou pomoc. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, taky jsem se obával, že ta hnědá je spíše vytoužené přání, než skutečnost :crying_anim02:

A souhlasím s tím, že ta zlatá varianta je, podle mě, o dost méně hezká. Vlastně i ta celočerná s PVD je nic moc. Ale černá v oceli vs bílá, to už je těžké dilema.

Nemáte někdo fotky bílé varianty na něčem jiném, než na originálním tahu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...