Přejít na obsah

Nová pětka


bohush

Doporučené příspěvky

Přesně moje řeč. Původní ciferník se mi také líbí mnohem víc. Nechápu, proč všem vadí ta pětka na cifru. Protože prozrazuje, že se jedná o hodinky z nižší cenové kategorie? No a? Pokud se rozhodnu si takové hodinky koupit, tak se za to přeci nebudu stydět, ne? A pokud potřebuji dát na jevo, že mám na dražší hodinky, no tak si koupím dražší. Navíc to logo se mi zdá celkem decentní a dobře provedené..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně moje řeč. Původní ciferník se mi také líbí mnohem víc. Nechápu, proč všem vadí ta pětka na cifru. Protože prozrazuje, že se jedná o hodinky z nižší cenové kategorie? No a? Pokud se rozhodnu si takové hodinky koupit, tak se za to přeci nebudu stydět, ne? A pokud potřebuji dát na jevo, že mám na dražší hodinky, no tak si koupím dražší. Navíc to logo se mi zdá celkem decentní a dobře provedené..

 

Me se ta petka nelibi z duvodu , ze se mi nelibi. Nema to vsak u me co delat s cenou hodinek, vzdyt mnoho Seiko 5 je drazsich nez bezny model bez "erbu". Mam to tak od zacatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle hodinky jsou líbivý ve všech podobách. Navíc jsou za pár kaček a není problém je mít s původním i modifikovaným cifrem. Díky podobě s FF bylo jen otázkou času než někoho napadne udělat mod ciferník. Zatím jsem našel 100 ks limitky z Polska, Španělska a vznikající mod s datem na 4:30.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se ta petka nelibi z duvodu , ze se mi nelibi. Nema to vsak u me co delat s cenou hodinek, vzdyt mnoho Seiko 5 je drazsich nez bezny model bez "erbu". Mam to tak od zacatku.

 

No jo, je pravda, že pro toho, kdo nemá rád zbytečně mnoho nápisů na ciferníku ta pětka je asi zbytečná a moc výrazná. Ale pro mě je to hezký a precizní detail. Já mám zase problém s kulatými indexy a kvůli tomu se mi nelíbí spousta jinak nádherných potápek :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

financ: Kolik bude ta sranda stát? Docela mě to láká, jen tak ze srandy ... :)

 

 

Za ciferník je kalkulovaná cena 30 USD (limitka 100ks). Hodinky se dají pořídit za 160 USD a k tomu stylový řemínek z Bradystraps.com za 30 USD

Takže celkem lehce přes 200USD.

 

http://forums.watchu...tml#post3881415

 

Variace na stejné téma, Lumi španělského cifru - stejných 8 vrstev Luminovy dostane i tento ciferník

 

 

 

Hotové hodinky - limitka polského GMTfóra

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jsou k mání tyto ciferníky, cena je 45 USD (včetně dopravy). K dispozici je posledních 12 ciferníků, z toho 3 v jednání

 

http://forums.watchu...tml#post3903110

Co se týká těch stříbrných, objednání více kusů se nebráním. Ale cena od výrobce je včetně dopravy a poštovné ode mně k případným zájemcům by to o něco prodražila(dle mého zbytečně). Navrhuji, že se ujmu středomoraváků, k vyzvednutí Zlín - Brno - Olomouc

 

 

 

Edit: obrázek

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...