Přejít na obsah

Nová pětka


bohush

Doporučené příspěvky

Nedomluvíme se na nějakou hromadnou obědnávku těch sail-cloth řemínků? Já bych tak dva uživil...

 

 

Ja bych taky jeden-dva bral pokud by sel udelat kratsi. 125x80 je pro me bohuzel dlouhe :(

 

 

EDIT: Tak mi to nedalo, napsal sem do bradystrap, jak je to presne s temi delkami...jestli odpovi, hodim sem taky info.

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, dostávám čím dál víc zpráv na ciferníky FFF, tak to tady shrnu.

Mnou prezentovaný ciferník je ze Španělské série Fifty five Fathooms. Jedná se o aktivitu fóra www.relojesparatodos.com, výrobu organizuje Jsimarro (stejný nick má i na WUS). Cena ciferníku je 22.37 EUR. Tento ciferník je obdobou již vyprodané Polské limitky Fifty Four Fathooms (www.gmtforum.pl).

 

Pokud by už nebyly, tak podobné ciferníky vznikají ještě v režii člena WUS Ferrissteve (náhled cifru jsem dával i tady na Chronomag, jsou to ty s nápisem Automatic), u této varianty pár kousků ještě zbývá. Cena je o trochu vyšší, bližší podrobnosti jsou v tomto vlákně:

http://forums.watchuseek.com/f21/custom-dial-snzh57-524127-9.html

 

Anebo je možnost zapsat se do fronty na stříbrnou variantu s datem na 4:30. Ty jsou v tomto vlákně, sám mám objednané 3 kousky a jeden bude nejspíš volný. Oproti předchozím variantám je tento ciferník nejuniverzálnější. Předchozí dialy jsou zlaté a hodí se spíš pro SNZH57. Tento bude pěkný i na stříbrných nebo modrých hodinkách.

http://forums.watchuseek.com/f21/new-dial-tread-seiko-fff-528181.html

Kvalitativně se jedná o shodné výrobky, první a třetí nechává dělat Jake Burdeau, kolega a nástupce zesnulého Noaha Fulera. Stříbrná varianta ponese pod šestkou i jejich logo (XV). O výrobu prostřední varianty se stará Yobokies.

 

Edit: nefunkční odkazy

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Já bych ho dal klidně i do těch mých bývalých stříbrných, bílou lunetu bych přežil, ale ty jsem prodal v době, kdy mi nikdo nebyl schopný dát info kde ten ciferník sakra vězí. Tys ho objednával později než já a přitom ho máš už dávno doma, zatímco ten můj evidentně cestoval z jedné pošty na druhou a zpět.

Mimochodem, kvalita zpracování je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ahoj, taky mám jeden cifr, ale zatím to zdaleka nevzdávám.. :smile_anim: .. jenom rychlé info.. někde v nějaké diskusi jsem zahlídnul, že v Honkongu se už zas některá Seika Fathoms objevují, navíc mi člověk, u kterého mám momentálně objednané hodinky, tvrdí, že v srpnu bude mít k dispozici všechny verze a to i s možností výměny sklíčka za safír. mám tu wus verzi od Steva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...