Přejít na obsah

Co místo PRIM Sport IGEN od Eltonu


Doporučené příspěvky

Zdar časoměřiči :)

Dávám do placu takovou malou soutěž o to,kdo by našel na trhu hodinky,které se co nejvíce podobají Sportkám IGEN z novodobé produkce ELTONU . pozn.fotku jsem si půjčil z oficiálních stránek fy.ELTON.

Výhrou je pouze vaše osobní uspokojení a ohodnocení nejlepšího hledače,či znalce.... :P

 

A o co mi jde? Zkrátka a dobře o to,že se mi tyto hodinky svým pojetím a designem strašně moc líbí a velice by se mi líbilo mít něco takového na ruce,...ovšem.....ta cena,...ta cena :sad01_anim:

 

Nejde mi o to nalézt nějakou přesnou smrdutou kopii,nebo něco v tom smyslu,ale protože šíře světového trhu,je tak rozsáhlá,že by mě udivilo,kdyby se v něm nenacházelo cosi podobného,co by se těmto hodinkám podobalo-Prostě něco,co by mělo stejný "koule" jako tyhle :D .

No a to v cenové relaci tak do 10.000 CZK.

 

Tak a teď jsem teda zvědav,jestli jsou skutečně tyto hodinky,tak ojedinělé a krásné(což si já osobně teda rozhodně myslím),nebo ne.

 

Předem díky za postřehy.

post-13000-099419300 1287397056.jpg

Upraveno uživatelem hejdik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od experta na primky mam daleko :) ale ak najdes niekde hstare igeny, tak renovacia ta vyjde niekde v tvojej cenovej relacii. inac tu na fore sa nedavno predal renovovany kus za 9000 CZK.

 

http://forum.chronom...5-prim-kolekce/

 

 

Tohoto faktu jsem si samozřejmě vědom,dokonce jsem jeden kousek PRIMEK z této nabídky koupil,ale teď mi nejde přímo o renovované PRIMKY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak vypadá,tak podle stavu odpovědí prostě jen tak něco podobného asi není.

Zřejmě teda ne v této cenové relaci.

Nu dobrá,když zbořím tu cenovou barieru,tak se něco najde?

Stejně jsem ale pořád přesvědčenej,že hledat podobnej kousek bude asi dost těžké...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázky typu "chci něco podobného, ale za čtvrtinu ceny" většinou nemají odpověď.

 

Možná tak někde na úrovni "poraďte levnější alternativu Steinhart Ocean 1" a odpověď bude "Invicta Pro Diver".

 

No abych pravdu řekl,tak mi primárně ani tak nejde o to,abych takové hodinky koupil,i když podle toho co jsem napsal to tak asi vyznívá. :)

Primárně mě spíše zajímá,jestli jsou nějaké takové hodinky podobného typu,co mají,jak už jsem výše napsal takové "koule",kdyby byly, tak bych se samozřejmě asi moc nebránil :D

Upraveno uživatelem hejdik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych pravdu řekl,tak mi primárně ani tak nejde o to,abych takové hodinky koupil,i když podle toho co jsem napsal to tak asi vyznívá. :)

Primárně mě spíše zajímá,jestli jsou nějaké takové hodinky podobného typu,co mají,jak už jsem výše napsal takové "koule",kdyby byly, tak bych se samozřejmě asi moc nebránil :D

 

tak podla mna niesu. prim sport igen su dost specificke hodinky podobne ako aj orlik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě nejlepší odpověď najdeš někde na ebay v sekci vintage, ale ty hodinky máš pravdu "koule" asi mají taky bych je zkusil ale šestpětek to je prostě přeháňka.

Upraveno uživatelem cubic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tohle?

Precista mi přijde docela odpovídající:

[url="">

http://www.timefacto...om/precista.htm[/url]

Takové PRS-3 nebo PRS-50-B jsou v v relaci.

Já bych si vybral.

 

No ty vrchní vypadají spíš jako sporty od MPM,ty už mám :D

 

Ale ty pod nima,no to už je jinčí kafčo,v těch už něco je ...... :rolleyes:

dík za snahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tohle?

Precista mi přijde docela odpovídající:

[url="">

http://www.timefacto...om/precista.htm[/url]

Takové PRS-3 nebo PRS-50-B jsou v v relaci.

Já bych si vybral.

 

 

Ještě bych teda dodal,že když jsem prošel celou stránku,tak mě velice zaujal odel Precista PRS-5,za celkem příznivou cenu,tedy alespoň vzhledem k pro mě velice líbivému designu,

no a pak model PRECISTA 93,ovšem věta "Both versions sold out" mě bohužel příliš nepřekvapuje.

 

Ani nevím,je tato značka u nás vůbec dostupná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych teda dodal,že když jsem prošel celou stránku,tak mě velice zaujal odel Precista PRS-5,za celkem příznivou cenu,tedy alespoň vzhledem k pro mě velice líbivému designu,

no a pak model PRECISTA 93,ovšem věta "Both versions sold out" mě bohužel příliš nepřekvapuje.

 

Ani nevím,je tato značka u nás vůbec dostupná?

 

PRS-5 som mal par mesiacov. su to pekne hodinky vo vseobecnosti ale moje mali hned niekolko nedostatkov ktore mi chut na precistu dost skazili... zla potlac na ciferniku, ani nie za mesiac odisiel minutovy scitac na chrone a lumi bola tiez zalostna. okrem toho na zapasti posobia dost malo (a to ja mam uz dost male zapastie) cize na ruku vacsiu ako 17cm by som ich neodporucal... Ale tie 50B vyzeraju velmi atraktivne.

objednat sa daju vylucne zo stranky www.timefactors.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRS-5 som mal par mesiacov. su to pekne hodinky vo vseobecnosti ale moje mali hned niekolko nedostatkov ktore mi chut na precistu dost skazili... zla potlac na ciferniku, ani nie za mesiac odisiel minutovy scitac na chrone a lumi bola tiez zalostna. okrem toho na zapasti posobia dost malo (a to ja mam uz dost male zapastie) cize na ruku vacsiu ako 17cm by som ich neodporucal... Ale tie 50B vyzeraju velmi atraktivne.

objednat sa daju vylucne zo stranky www.timefactors.com

 

Díky za postřeh,kdo by to řekl....

Upraveno uživatelem hejdik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...