Přejít na obsah

Archimede Arcadia nebo Zeno ?


Doporučené příspěvky

Už už jsem byl rozhodnut pro Archimede Arcadia v bílo/modrém provedení když v tom se právě tato verze přestala vyrábět, a byla nahrazena stříbrno/modrá verze a navíc jsem našel právě zmiňované Zena.Které jsou nepatrně větší (44) což je plus,ale zase nemají safír... ale celkově se mi líbí více ,a samozřejmě jsou zase dražší.Ted opět prosím o radu či tip které jsou lepší, jak moc jsou Zena kvalitní,kde je koupit levně či nekoupit Archimedy...

Posted Image Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oboje jsou inspirované IWC Portuguese, Archimede mají lépe umístěnou datumovku, není tak rušivá jako vedle trojky. Určitě bych při nákupu zohlednil to, že číselník není originální nápad a příliš mnoho bych do toho neinvestoval. Z toho důvodu se mi mnohem víc líbí Archimede, které sahají asi na reálnou cenu, Zena jsou IMHO předražená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za názory :clap:

doufám že než objednám Archimedy nikde nic nenajdu dalšího protože bych se musel zbláznit.

Ja to tady snad čtu každý den ....

 

Jj chronomag je droga...hele a co tak přišetřit a koupit Arcadie v chronu... :) Ať máš tedy nad čím přemýšlet :)

ZDROJ

post-5298-054606800 1287563711.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj chronomag je droga...hele a co tak přišetřit a koupit Arcadie v chronu... :) Ať máš tedy nad čím přemýšlet :)

ZDROJ

 

před pár měsíci jsem tomu nevěřil, ale je to tak. Chronomag potažmo chronomagořina je droga :D :suicide_anim:

btw. nad těma arcadia chrono, přemýšlím také. V tomhle případě bych asi poprví koupil hodinky s bílým cifrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene děkuji v chronu nee.Mě se právě líbí ta jednoduchost a přehled.

 

A nyní se trochu provinním a zeptám se zda-li nemá někdo nááhodou právě tyto Archimedy na prodej?

 

Bohužel nemohu do sekce (koupím) nemám ještě dosatečný počet příspěvků ale nehci na druhou stranu zde zahlcovat nesmysly jen abych něco psal...

 

Děkuji a omlouvám se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle případě bych asi poprví koupil hodinky s bílým cifrem.

Já na ně čumím skoro každý den a musím přiznat, ač jsem zastánce tmavých ciferníků, že tady se mi víc líbí ten stříbrný..tak nějak k těm "oblekovkám" víc sedí :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene děkuji v chronu nee.Mě se právě líbí ta jednoduchost a přehled.

 

A nyní se trochu provinním a zeptám se zda-li nemá někdo nááhodou právě tyto Archimedy na prodej?

 

Bohužel nemohu do sekce (koupím) nemám ještě dosatečný počet příspěvků ale nehci na druhou stranu zde zahlcovat nesmysly jen abych něco psal...

 

Děkuji a omlouvám se

 

Lepší než se omlouvat by bylo neobcházet pravidla.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...