Jump to content

Omega Saemaster na E-bay

šíma
 Share

Recommended Posts

Milí kolegáčkové, přes dlouhou odmlku, kdy jsem se věnoval svým dalším koníčků, jsem zpět a docela ve formě. Rád bych si pořídil konečně jedny Bondovky, které se mi móóóc líbí už radu let. Dávám přednost quarzu, protože hodinky střídám a mám rád, když je nemusím pořád nastavovat. Watchwinder a dvoje automaty sice vlastním, ale nějak jsem si na tento systém nezvykl. Bondovek je v nabídce hodně, ale samozřejmě chci se pokusit o co nejlepší poměr výkon/cena. Dal jsem si limit cca 20 000 Kč a např. níže uvedené mohu mít hned za 1049 USD (necelých 19 000 Kč - prodejce souhlasí se zasláním do Evropy). Papíry kompletní. Prodejce ARGARRE píše : "This watch is in excellent condition and recently had it serviced (battery replaced and bracelet polished)". Fotky jsou dost mizerné, ale až na tu přezku vypadají slušně. Prosím o radu jestli do toho jít a já jdu ještě pátrat.

post-987-063352100 1287558505.jpg

post-987-012467700 1287558511.jpg

post-987-009776500 1287558518.jpg

Zrovna lunety (tedy přesněji výměnného aluminiového kroužku s potiskem) bych se nebál, to se dá pořídit za pětikilo. Jsem chronický nákupčí všeho po internetu, ale kupuji především nové věci. Tady mi přece jen chybí zkušenost a odhad, jestli má smysl kupovat třeba deset let staré Omegy za relativně dobrou cenu (v rámci obvyklých cen) a nebo v konkrétním případě připlatit 5k a mít nové, nebo skoro nové i když se dostávám nad (svůj) limit...

Zrovna lunety (tedy přesněji výměnného aluminiového kroužku s potiskem) bych se nebál, to se dá pořídit za pětikilo.

To leda neoriginální (někomu to třeba nevadí, někomu ano). Originál Omega seženeš jedině celou lunetu a cena je zhruba desetinásobná.

tak, tak :crying_anim02:

jedině deklarovat jako "dárek", nebo cenu do 200USD

co takhle deklarovat jako vrácenku ze servisu, to by se také nemělo proclít, ne?

to je podvod ne?

btw i na dárek se vztahuje placení celních poplatků

a k servisu by pak měl být doložen dočasný vývoz

Teď jsou jedny "new a genuine buy it now" na Ebay.co.uk. za 870 Liber (necelých 25k) včetně pošty. Samozřejmě nový model s velkým koněm. To není špatná cena...

post-987-044431100 1287665433.jpg