Přejít na obsah

Omega Saemaster na E-bay


Doporučené příspěvky

Milí kolegáčkové, přes dlouhou odmlku, kdy jsem se věnoval svým dalším koníčků, jsem zpět a docela ve formě. Rád bych si pořídil konečně jedny Bondovky, které se mi móóóc líbí už radu let. Dávám přednost quarzu, protože hodinky střídám a mám rád, když je nemusím pořád nastavovat. Watchwinder a dvoje automaty sice vlastním, ale nějak jsem si na tento systém nezvykl. Bondovek je v nabídce hodně, ale samozřejmě chci se pokusit o co nejlepší poměr výkon/cena. Dal jsem si limit cca 20 000 Kč a např. níže uvedené mohu mít hned za 1049 USD (necelých 19 000 Kč - prodejce souhlasí se zasláním do Evropy). Papíry kompletní. Prodejce ARGARRE píše : "This watch is in excellent condition and recently had it serviced (battery replaced and bracelet polished)". Fotky jsou dost mizerné, ale až na tu přezku vypadají slušně. Prosím o radu jestli do toho jít a já jdu ještě pátrat.

post-987-063352100 1287558505.jpg

post-987-012467700 1287558511.jpg

post-987-009776500 1287558518.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna lunety (tedy přesněji výměnného aluminiového kroužku s potiskem) bych se nebál, to se dá pořídit za pětikilo. Jsem chronický nákupčí všeho po internetu, ale kupuji především nové věci. Tady mi přece jen chybí zkušenost a odhad, jestli má smysl kupovat třeba deset let staré Omegy za relativně dobrou cenu (v rámci obvyklých cen) a nebo v konkrétním případě připlatit 5k a mít nové, nebo skoro nové i když se dostávám nad (svůj) limit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna lunety (tedy přesněji výměnného aluminiového kroužku s potiskem) bych se nebál, to se dá pořídit za pětikilo.

 

To leda neoriginální (někomu to třeba nevadí, někomu ano). Originál Omega seženeš jedině celou lunetu a cena je zhruba desetinásobná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, tak :crying_anim02:

jedině deklarovat jako "dárek", nebo cenu do 200USD

co takhle deklarovat jako vrácenku ze servisu, to by se také nemělo proclít, ne?

 

to je podvod ne?

btw i na dárek se vztahuje placení celních poplatků

a k servisu by pak měl být doložen dočasný vývoz

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...