Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Na fildách u nás je daleko více ještě horších oborů ale nemyslím si že je dobré aby zrovna vládnoucí politické strany rušili plošně

jakékoliv studijní obory.  To už tu bylo ne? Na univerzity se prostě nemá šahat i když jsou státní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ma a nema. Vzdyt tem mladejm to prodluzovani mladi platime vsichni (tak jako ho kdysi ostatni platili mne). Jen teda nevim,kde je ten klic na to, jakej obor spolecnosti do budoucna neco prinese a jakej je uz jen darmozroutstvi.

Ciste za me bych zrovna ty gender studies ve vzdelavacim systemu nepostradal :D

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clovek studujici gender studies by jinak byl pravdepodobne stejne na podpore takze by jsi na neho stejne doplacel tak jak tak :D

 

Skola ma svuj rozpocet a kdyby nemela penize tak predpokladam ze sama vi co zrusit nejdriv.

Nevim proc by to mela delat zrovna vladnouci vlada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..........

 

Skola ma svuj rozpocet a kdyby nemela penize tak predpokladam ze sama vi co zrusit nejdriv.

Nevim proc by to mela delat zrovna vladnouci vlada.

Tak pokud ma tolik penez, ze je muze utracet timhle zpusobem, tak je asi nejvyssi cas ji priskrtit kohoutky :D

No flame, tohle tady nevyresime, jen jsem napsal svuj nazor ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych je nechal bádat, třeba přijdou na to že ženy opravdu patří jenom do kuchyně a dají pokoj :D

Od chemie si taky nikdo moc nesliboval a teologové té doby si určitě taky tukali na čelo co to je za zbytečné

exoty co jim berou prachy na karlovce.

Upraveno uživatelem Vladar91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrně rozbilo talíř a než jsem se k ní dostal, už měla střep v tlamce. Potěšilo mě, že jsem ji přesvědčil o tom že tohle se nežere a následně jsem poskládal zbytek talíře k ujištění o tom, že nesezobla nějakej další kousek a nemusíme tudíž na pohotovost.

Já věděl že se ty puzzle budou jednou hodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bych měl povědět? ;) Resp. co bys rád slyšel? Já si na škatulkování moc nepotrpím a něco někomu podsouvat, to už vůbec nemusím...

Mně se prostě v mnoha ohledech přístup Maďarska (a třeba Polska) líbí, zvlášť v kontrastu s bezzubým zbytkem "západu". Např. jsem onehdy viděl rozhovor nějakého maďarského ministra (zahraničí?) s fanatickou pizdou tuším z BBC a jak obsah, tak forma jeho komunikace byla pro mě příkladná. Zato co předváděla ona... jak kdyby brala lekce u soudruha Goebbelse...

 

EDIT: Tímto se omlouvám, tohle nepatří na Chronomag a tuplem ne do tohohle vlákna. Odteď se pokusím na drobné i větší provokace nereagovat.

Upraveno uživatelem M.K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

He něpanimáju................

Co na tom není k paněmání? Chtěl jsem jen upozornit na malost takového uvažování. Inspirace maďarskem či polskými státotvornými kroky by nás jen pozdržela ve starém, višegrádském stylu myšlení. Pokud máme být opravdu světáci, musíme ty svěží nápady hledat jinde, než u sousedů, neb oni, i přes své etnické nedostatky stále mají podobné kulturní zázemí.. Kolega tu správně zmínil Turecko, ale proč zůstávat při zemi. Třeba reformu školství mají skvěle zvládnutou např. tálibové, ekonomiku bychom se mohli učit ve Venezuele, a a celkově svěží tón dávají ve správě státu najevo třeba pánové s Eritreje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na tom není k paněmání? Chtěl jsem jen upozornit na malost takového uvažování. Inspirace maďarskem či polskými státotvornými kroky by nás jen pozdržela ve starém, višegrádském stylu myšlení. Pokud máme být opravdu světáci, musíme ty svěží nápady hledat jinde, než u sousedů, neb oni, i přes své etnické nedostatky stále mají podobné kulturní zázemí.. Kolega tu správně zmínil Turecko, ale proč zůstávat při zemi. Třeba reformu školství mají skvěle zvládnutou např. tálibové, ekonomiku bychom se mohli učit ve Venezuele, a a celkově svěží tón dávají ve správě státu najevo třeba pánové s Eritreje..

Už bych brouzdal do politiky, tak radši nic, ach jo.

 

Jen pro upřesnění- mondeo se to snažil odlehčit, není potřeba tvých světonázorů, to už je opravdu politika a s tím si běž na jiné forum. Díky

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už bych brouzdal do politiky, tak radši nic, ach jo.

 

Jen pro upřesnění- mondeo se to snažil odlehčit, není potřeba tvých světonázorů, to už je opravdu politika a s tím si běž na jiné diskusní forum. Díky

 

Ano máš pravdu, proto už jsem ani nijak nereagoval.............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano máš pravdu, proto už jsem ani nijak nereagoval.............

Jo, protože tě v tomhle znám- ty se max rozhoupeš, když se jedná o žvanec  :lol2:  či ti někdo šáhne na tvé oblíbené auto, tuším lagunu  :lol2:  a seš splachovací ( takže mír ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...