Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Krásná zpráva ze Zélandu přišla, kolega z práce právě volal, že ti kluci ušatý nám právě protáhli pracovní kontrakt na dalších šest let :-) Jaj, já už za těch 14 dní co tam jsou další dva žaludeční vředy, nežeru, nespím, no wow, úžasná zpráva, protože to je to krásná země, jdu si otevřít láhev a to se to snažím omezovat, copak to jde? :-)

post-364-0-11055700-1542484125_thumb.jpg

post-364-0-70845200-1542484132_thumb.jpg

post-364-0-39903200-1542484218_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CG Afri :-)

Já se dozvěděl minulý týden, že naše firma otevira pobocku v Mexiku... Už tam těším.

Ad bod 2. Teď jsem koupil vintage rolady z inzerce...

 

Safra těší mě ten život. Ještě k tomu vlákno o stavbě domu a já už nemůžu nikomu nic říct :-)

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je 17.listopadu, můžeš cokoliv, ale zítra už nemachruj protože tě lidi sežerou :-) Do Mexika jezdí co dva roky kamarád z Continentalu a strašně se mu tam líbí. Firmy většinou staví v těch bezpečných lokalitách prý.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím dál tím víc si uvedomuju, že radši vymenuju víkendy v praze za víkendy na Šumavě. Takže nejdůležitější je, si uvědomit, že člověka něco těší a správně diagnostikovat co :-) mě těší klid, zima venku a teplo vevnitř

post-2719-0-29320800-1542536121_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dnes je 17.listopadu, můžeš cokoliv, ale zítra už nemachruj protože tě lidi sežerou :-) Do Mexika jezdí co dva roky kamarád z Continentalu a strašně se mu tam líbí. Firmy většinou staví v těch bezpečných lokalitách prý.... :-)

To asi záleží, Táta dodával systém do jedné firmy a hned vedle byla firma co vyráběla pračky. Akorát se teda zjistilo, že tam vyrábí spíš perník, tak jí zavřeli i s majitelem. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šonka...konečně se mu to podařilo, strašně jsem mu to přál už minulý rok a letos se svým triplem byl opět jasným adeptem a jsem rád, že to nakonec dokázal, byť to bylo i se slušnou dávkou štěstí. Je to borec! :tomcat: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...