Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Roman I. : Uklízím si nějakou věc a dám ji na to nejlogičtější místo, kde ji dycky znovu lehce najdu. Po nějakým čase jdu pro ni a ecce, ona tam není! Nejlogičtějších míst najdu asi tak pět, není na žádném z nich, aby se pak jako zázrakem objevila na tom prvním. Tvůj případ je ale ještě vyšší level...!  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšil mě los MS v basketu, kluky lituju, ale USA si chci užít.

Dal vlákno co mě naštvalo, včerejšek.

No a nakonec i to, že to v biatlonu ostatní holky odmakaly, i když to bylo po prvním úseku na pikacu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted se u nas obejvily damske kalhotky a fusle. Teda objevila je pritelkyne a vysvetlovalo se to blbe. A ja fakt sam netusim, odkud se vzaly... asi je tam zapomnela bejvalka, co se odstehovala pred 3mi lety. Njn, holt kdyz tri roky neluxujete pod gaucem...

 

Můj majstrštyk,telefon v lednici.... Našla ho až žena,ten pohled,horší než kdyby mě chytla u péčka :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted se u nas obejvily damske kalhotky a fusle. Teda objevila je pritelkyne a vysvetlovalo se to blbe. A ja fakt sam netusim, odkud se vzaly... asi je tam zapomnela bejvalka, co se odstehovala pred 3mi lety. Njn, holt kdyz tri roky neluxujete pod gaucem...

 

:lol2: :lol2: :lol2:  , co dodat post-27300-0-28464400-1552924539.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted se u nas obejvily damske kalhotky a fusle. Teda objevila je pritelkyne a vysvetlovalo se to blbe. A ja fakt sam netusim, odkud se vzaly... asi je tam zapomnela bejvalka, co se odstehovala pred 3mi lety. Njn, holt kdyz tri roky neluxujete pod gaucem...

 

 

Manzelka vytahla cizi kalhotky ze susicky, to se blbe vysvetluje :whistling: Prinesla mi je se slovy "nikdy jsem kalhotky s maslickou nemela..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe. Já si řekl, že taky nekoupím nic dřív než PP. Ale teď jsem musel dva nejlepší kousky prodat... Tak jsem si řekl , že PP stejně nebudou hned, tak počkám na ty nové tudory P01. Do té doby NIC! Nic, Máro, nic!

 

Edit: Nic sem řekl!

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe. Já si řekl, že taky nekoupím nic dřív než PP. Ale teď jsem musel dva nejlepší kousky prodat... Tak jsem si řekl , že PP stejně nebudou hned, tak počkám na ty nové tudory P01. Do té doby NIC! Nic, Máro, nic!

 

Edit: Nic sem řekl!

to nedáš..................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...