Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Dnes mne velmi potěšilo, že skoro po měsíci jsem vydobyl zpět platbu ze zmařené transakce na Aukru. Těší mne to hlavně proto, že se jednalo o nákup pro mojí máti. Navzdory ne zcela jednoduché komunikaci s prodejcem vše dobře dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi PRVNÍ , kdo mi odpověděl kladně.

Když to vezmeš statisticky, kolik jich je v populaci a kolik se schází žáku v autoškole, tak moc velká šance není, to je fakt. Možná je to tím, že jsem dělal autoškolu vícekrát na různé skupiny oprávnění. Ale opravdu jsem tam minimálně jednoho potkal, a moc dobře si to pamatuji, protože jsem jel za ním autem zrovna, když dělal zkoušku na motorku s komisařem. Stál jsem za nimi na křižovatce Siwiecova x Seifertova v Praze a čekal jsem, kdy se rozjede. A chcíplo mu to jednou, dvakrát, třikrát, čtyřikrát... no komisař co seděl na motorce za ním už byl trošku nervózní a něco mu povídal. Já jsem v klidu čekal, nikam jsem nespěchal. Nakonec asi naposedmé se rozjel a odjel Seifertovou nahoru. Já pak jel dolů. Dodnes nevím, jestli mu ten řidičák dal nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to vezmeš statisticky, kolik jich je v populaci a kolik se schází žáku v autoškole, tak moc velká šance není, to je fakt...... minimálně jednoho potkal......

 

jednoho...hehehe......a kolik jich jezdí. Nechápej mne špatně, nejsem rasista...to bylo jen pro zamyšlení a taky trochu pro pousmání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ráno sehnal poslední důležitý věci na cestu a už se nám to kluci blíží, už mám takové to příjemné vibrování v žaludku :smile_anim: Akorát jsem chtěl vzít na kopec tentokráte Béčka, a jelikož se nedoporučuje v Tanzánii moc ukazovat, tak bohužel zůstanou doma :worried_anim: Jak já se těším, potřebuji vyčistit hlavu"

post-364-018074700 1346921418.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ráno sehnal poslední důležitý věci na cestu a už se nám to kluci blíží, už mám takové to příjemné vibrování v žaludku :smile_anim: Akorát jsem chtěl vzít na kopec tentokráte Béčka, a jelikož se nedoporučuje v Tanzánii moc ukazovat, tak bohužel zůstanou doma :worried_anim: Jak já se těším, potřebuji vyčistit hlavu"

Tož tam pozdravuj chlape, vypadá to nádherně, jednou Tě překecám, ať mě vezmeš sebou fotit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož tam pozdravuj chlape, vypadá to nádherně, jednou Tě překecám, ať mě vezmeš sebou fotit ;)

 

Kdykoliv :cheers: Hledal jsem tady lidičky na foru, ta možnost, aby nás jelo více tady vždycky bude, ale neboj nic, už v této době na příští rok je rozdělanej plán na základní tábor Annapurny nebo výstup Elbrusu nebo Bangkok na motorkách, bohužel chceme každej někam jinám, takže diskutujume a diskutujeme a ... no znáš to :drunk: Jakmile se něco rozjede, založím včas vlákno a kdo bude chtít, může jet"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšil mě výbornej florbalovej obchod v Karlíně.

Pamatuju časy, kdy florbalek tu na trhu byly dva typy, sám hraju exelkou starou asi deset let a dneska jsem čuměl jak puk.

No a taky mě těší, že moje nejstarší dcera se do tohoto perspektivního sportu pustila s vervou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera v rakousku jsem byl trochu v šoku. v potravinách - eurosparu - samoobslužné pokladny. sám si naskenuju, zaplatím. je to takovej zvláštní pocit, člověk se cítí jako člověk...  už se těším, až to zavedou u nás. živě si představuji ty hordy spoluobčanů, jak si vezou narvaný košík a markují poctivě  každé lízátko, každý rohlík... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera v rakousku jsem byl trochu v šoku. v potravinách - eurosparu - samoobslužné pokladny. sám si naskenuju, zaplatím. je to takovej zvláštní pocit, člověk se cítí jako člověk... už se těším, až to zavedou u nás. živě si představuji ty hordy spoluobčanů, jak si vezou narvaný košík a markují poctivě každé lízátko, každý rohlík... ;)

 

v tescu už to maj přes půl roku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...