Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Já to nějak Strávím, ale bez toho sluníčka, to mi připomíná jednoho místního člena, co se tady uvedl fotečkama lidiček a teď si chce koupit fašounskou bundu...

 

Buď rád, že se Afričanskýmu nezačli motat písmenka, to je teprv sranda......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Málo vína chlapíku :cheers:

Jinak Maroshu, klidně to můžeme dořešit přes SZ, protože vůbec nevím co to placáš, můžeme tam nazývat věci pravými jmény, za nic se neschovávat, no atřeba to vyřešíme :taz:  Tady to jenom zakydáváme, jsme v blbým vlákně a já opravdu nevím o co ti tak nějak jde"

 

A co mě potěšilo /abych nebyl stále Offtopic? Zítra celej den relax tady  :clap:

Buď rád, že se Afričanskýmu nezačli motat písmenka, to je teprv sranda......................

 

post-364-0-72773700-1380313250_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

show opět začíná.... :axehead:

 Kolik toho máš? Já už takhle makám od srpna. Nařezat na 40cm a naštípat. Cca 50 kubíků, myslím, že na tři čtyři sezóny budu mít vystaráno. Není to špatný relax, ale už mě to moc nebaví jsem tak v půlce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám hezky od začátku...pořezat v lese na 1m polena, pak složit, přivézt, opět složit, rozřezat, naštípat, odvozit, složit....a pak ještě převozit do baráku do sklepa :-D prostě parádička. Naštěstí toho nemám tolik..tak 8 kubíků...takže pohoda. Ale když se to dělá od píky, tak to úplně stačí. Topím jen krbovkama s výměníkem a do bytu 3 + 1 toho moc nespálím....Ale musím souhlasit, je u toho relax...Těch 50 kubíků by mě asi jeblo :-DD

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si kolikrát říkal, že jsme to snad nemohl ani napsat já tak hezky, záhada vyřešena, Sibiř kazí moji pankerskou image :punk: Né, děkuji chlapíku, nevím jak s tou opravou pravopisu, ale moderátora děláš dost dobře, stejně dobře jako tvý kolegové :cheers:  Potěšil mě dnešní den plný pohody, adrenalinu, zábavy, no a našel jsem si nového kamaráda, tzv. bleskový mužík, jsme si prej trochu podobný :wub:  JInak jsem potkal dalšího staršího kamaráda, kterej mě zkusí v týdnu vytáhnout na nějákou skalku, již pár let totiž nelezu (asi 15 :lol2: ), jelikož trpím brutální fobií z výšek a myslím si, že už to není tak hrozný, tak se uvidí, doufám, že jsem v pohodě" Aspoň kámoš si to myslí, hi hi hi, ono to tady už totiž párkrát bylo a vždycky jsme se rozklepal jak vocas :crying_anim02:

 

ja kdyz mam cas, tak to po Vlastikovi opravuju, ale z mobilu to po me nechtejte :)

 

post-364-0-34780900-1380392395_thumb.jpg

post-364-0-81359600-1380392410_thumb.jpg

post-364-0-71075900-1380392432_thumb.jpg

post-364-0-32068700-1380392451_thumb.jpg

post-364-0-59158000-1380392464_thumb.jpg

post-364-0-58664700-1380392475_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu bych neveril, ze jsou v rusku tak poctivi a za ty roky se nic neztratilo :) obdivuhodne

http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=314676&sId=&mId=

Ja bych rekl, ze spis maji strach, ze to je uz tak velkej balik, kterej muze patrit jenom nekomu takovymu, kdo se dokaze postarat aby te to HODNE bolelo, kdyz bys neco z toho ulil :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už podruhé mi během čtrnácti dnů přišla od různých obchodníků náhradní součástka zdarma. Vždy se sice jednalo o náhradní díl tak za 100-150 Kč, nicméně i tak to potěší, zejména když si neúčtovali ani náklady na pošťáka. A nešlo přitom o reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odevzdana diplomka. :guitar: navic pri cekani na svazani sem si konecne ujasnil, ze se mi e92 libi, bo sem si ji konecne mel kde stojic prohlednout. je nejspis mimo zajem stredni vrstvy a na nas chudaky to je jeste moc nobl, tak moc nejsou zatim videt, ikdyz to neni vykrik posledni doby. + nevim jestli to nekdo pochopi...proste na ni nemit je docasne resitelny, ale pocit, ze se nelibi nic novejsi s vrtuli na haubne je  bud tak nebo onak a e46 ee (crash test). :king:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...