Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Prave dnes je to presne 4 roky co uz brouzdam po tomto foru a prave dnes jsem pokoril prvni tisicovku prispevku, zadny kalkul, proste to tak vyslo....hrozne to leti.

Proc to pisu?

Chtel bych takto podekovat vsem lidem na tomto foru, diky kterym jsem zjistil mnohem vice o hodinkach a hodinarine jako takove, je to snad jedine forum, kde jsem takovou dobu a stale me bavi....uz je to trochu droga, vsak to znate.....takze diky Chronomagu!

 

Spousta novych pratel, spoustu z nich znam osobne, spousta novych informaci a moznosti......!

 

......Takze toto me dnes potesilo!

 

Dekuju vam vsem :notworthy: a preju pohodove svatky!

 

Cikinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, vecer uz mi to nepalilo a na lnk jsem zapomnel. Koupil jsem obe velikosti, original je na denni pouziti lepsi :).

 

Můžeš prosím napsat jak v té menší sedí bankovky >=1 000 Kč? Jestli nahoře nepřečnívají.

 

 

Děkuju za tip, vypadá skvěle. Neplánujete někdo si jí objednat? Že bysme vzali víc kusů dohromady? :)

 

Já určitě objednávat budu. ;)

Upraveno uživatelem Filippo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma potesilo, ze novy (ani nie mesiac stary) nemenovany clen uz radi uplnym novacikom, objednava z creationwatches a ebay, paci sa mu pieskovany canvas, vyssia cena za etu sa mu zda prihnana, radi starym pakam, aby si daval na hodinky pozor, pekne foti. No to je radost, ze sa tu neregistruju len spam boti a nejaki unterwasermani. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte ma to nepotešilo, ale teším sa...v záplave vianočných rozprávok nejaká zmena --  17,10 hod. stanica SPEKTRUM - Supertovárne : Breitling....tak snáď to bude niečo poučné...

Neni to náhodou toto?

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/59334-superfabrika-breitling/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...