Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Nedaji, ja je stejne nosim po kapsach :).

Prosimtě dá se platit kreditkou rovnou? Nějak jsem to ještě nezkoumal :)

 

Můžeš prosím napsat jak v té menší sedí bankovky >=1 000 Kč? Jestli nahoře nepřečnívají.

 

 

 

Já určitě objednávat budu. ;)

 

 

vzal bych taky... ;)

 

 

taky bych do toho šel..

Tak by se chtělo nějak dohodnout :) třeba vytvořit samostatné vlákno?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš prosím napsat jak v té menší sedí bankovky >=1 000 Kč? Jestli nahoře nepřečnívají.

Zadnej litr doma nemam, ale dle specifikace CNB ma na vysku 74 mm, coz je presne vyska mensi srajtofle. Cili couhat IMHO budou, minimalne o milimetr.

 

 

Aby ta objednávka nebyla kontraproduktivní, kdy ve snaze ušetřit za poštovný zaplatíme CLO + DPH :lol2:

Prijde obalka s hodne papirama uvnitr, jak bys to chtel c-lit, kdyz to ani scanner nevidi? :) (vtipnej spamcheck)

 

Jinak postovny je snad 7 babek, to mi neprijde jako nejaka raketa.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem objednal tu original :) děkuju za tip ;)

Zadnej litr doma nemam, ale dle specifikace CNB ma na vysku 74 mm, coz je presne vyska mensi srajtofle. Cili couhat IMHO budou, minimalne o milimetr.


Prijde obalka s hodne papirama uvnitr, jak bys to chtel c-lit, kdyz to ani scanner nevidi? :) (vtipnej spamcheck)

Jinak postovny je snad 7 babek, to mi neprijde jako nejaka raketa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Potěšilo, že syna potěšil dárek od Ježuchy ... stolní hokej Stiga, ohromná prča, konečně nesedí u počítače a dáváme si nelítostné mače Sverige - Suomi

+1 tenhle hokej mě baví. navic jsem si jako malej neskutečně vyhrál i s tím cz made hokejem. hráčům sem namaloval dresy, na mantinely polepil reklamy...a to.byly matche potom.....paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšilo, že syna potěšil dárek od Ježuchy ... stolní hokej Stiga, ohromná prča, konečně nesedí u počítače a dáváme si nelítostné mače Sverige - Suomi

 

 

+1 tenhle hokej mě baví. navic jsem si jako malej neskutečně vyhrál i s tím cz made hokejem. hráčům sem namaloval dresy, na mantinely polepil reklamy...a to.byly matche potom.....paráda

 

+1 Měl jsem taky ten cz a hned mě začly svrbět prsty jak to tady čtu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MY koupili synovi /3roky/ tuto vláčkodráhu http://www.olymptoy.cz/z10835-vlackodraha-osmicka-40dilu a spokojenost maximální.Sám si ji složí,a vlastně si pohraje sám.Nechtěl jsem nic plastového,protože hned to rozebere na prvočinitele :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...