Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

dej raděj fotku Kumiko :-)

 

zatím nemám... ale už jsem přemýšlel nad průměrem těch Laco a jako mohou vypadat na japonské ženské ručce.. doufám, že to není Gappa nebo tak něco :-)

.. navíc manžel je prý ze starobylé samurajské rodiny, tak nevím, zdali seberu odvahu se zeptat na víc :-)

 

 

díky.. to by mohlo jako prvotní náhled stačit.. už jsem někde dohledal i fotku pilota v kožené bundě s hodinkama přes rukáv .. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt mě nadchly dnešní dvě návštěvy dvou různých pracovišť PČR. V místním mi hrozně ochotná paní řekla, že mi bohužel nepomůže, a dala mi obratem kontaktní údaje na druhý pracoviště v Kolíně včetně jména a přímého telefonu. Na ten jsem se dokonce okamžitě dovolal a co víc, tamní paní mě o 2 hodiny později vzala, a to i přesto, že dneska není úřední den. Fakt mě to potěšilo.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt mě nadchly dnešní dvě návštěvy dvou různých pracovišť PČR. V místním mi hrozně ochotná paní řekla, že mi bohužel nepomůže, a dala mi obratem kontaktní údaje na druhý pracoviště v Kolíně včetně jména a přímého telefonu. Na ten jsem se dokonce okamžitě dovolal a co víc, tamní paní mě o 2 hodiny později vzala, a to i přesto, že dneska není úřední den. Fakt mě to potěšilo.

Ty to s tim zbrojakem beres fakt vazne. Trefil jsem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem vracel v restauraci jidlo,ze se to fakt neda.Ledva jsem to dorekl,pan vedle(jedl to samy co ja)rika servirce,ze to bylo strasne dobry,jestli muze za kucharem,aby mu dal recept.Ja myslel,ze spadnu na znak:-)

Třeba to jen tak hrál, protože si to chtěl s kuchařem vyřídit osobně  :taz: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co to bylo za jidlo a jaky problem? Nenatahuj nas.

 

Klasicky denni menu takze:

Kureci vyvar s kapanim

Noky se spenatem a kurecim prsem

Strudl

 

Synek si dal detsky testoviny,nanzelka to co ja.

 

Polivka presolena jako dobytek a vegeta z ni cakala na metry

Noky-kureci vysuseny a vse ochuceny asi kilem cesneku

Detsky test.uvareny v neosoleny vode a na to mrdlej nakej kyselej protlak z rajcat.

No a na ty noky,z kterejch mi bylo po trech soustech jeste hodinu blbe se ptal ten pan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli to patří sem, ani nejsem militantní Primkař, ale za dílo měsíce jsou v lednovém čísle Art+ označeny Orlíky z aukce u Meissnera. Aukce z 8.12.2013, dosažená cena včetně aukční přirážky 156.000 Kč.

Info na Artplus.cz v části Zpravodajství, článek Od Corota po Primky.

 

PS: nejdou mi vkládat odkazy, zasr. IE11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...