Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Ten 'alfa scramble' u nas v CSR, to je IMHO hodne zly vtip, a este i drahy.

 

Vsak keby sme tu mali narusitela, trebars mile aero F-22 Raptor, vsak tie nase 'sracky' MiG-y a Vase SaaB znicia este pred vzletom, boha jeho. Prachy sypeme do pece...a skoly sa nam v CSR rozpadaju, ciganom nie je na socialne davky, a podobne :-)

 

F.

Migy 29 sú stavané na ochranu bodových objektov ako sú veľké mestá, elektrárne a teda na blízky boj. Na tento typ boja to aj po toľkých rokoch sračka nieje. A kebyže sem letí dajaký raptor tak sa vie o tom už dáky čas dopredu a tú dialku by ustrážila aj S300.  Iné by to bolo kebyže sem letí hejno raptorov, to by už tie počty pre nás nesedeli :D A zásah ostrej zlý vtip nieje, väčšinou sa jedná o dopravák bez spojenia ku ktorému sa treba čím skôr dostať keďže letí cca 900km/h na výške 10 000m.  Včerajší vzlet bol pre mňa zážitok, už sa trochu stmievalo, mraky boli v 900 metroch, forsáž pekne hučala a svietila a keď sa skoro kolmo dral hore cez oblaky tak ich pekne presvietilo :)

Tu je jedno pristátie, ale nie včerajšie.

post-18856-0-86456200-1393431383_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Migy 29 sú stavané na ochranu bodových objektov ako sú veľké mestá, elektrárne a teda na blízky boj. Na tento typ boja to aj po toľkých rokoch sračka nieje. A kebyže sem letí dajaký raptor tak sa vie o tom už dáky čas dopredu a tú dialku by ustrážila aj S300.  Iné by to bolo kebyže sem letí hejno raptorov, to by už tie počty pre nás nesedeli :D A zásah ostrej zlý vtip nieje, väčšinou sa jedná o dopravák bez spojenia ku ktorému sa treba čím skôr dostať keďže letí cca 900km/h na výške 10 000m.  Včerajší vzlet bol pre mňa zážitok, už sa trochu stmievalo, mraky boli v 900 metroch, forsáž pekne hučala a svietila a keď sa skoro kolmo dral hore cez oblaky tak ich pekne presvietilo :)

Tu je jedno pristátie, ale nie včerajšie.

 

OK, beriem Tvoje pripomienky. No i tak mi tie nase MiG-y a ceske Grippeny pridu skor ako zbytocny spalovac penazi...alebo ako bod, ktory mozeme pouzit aby nas nikto nenakrkol, ze proste nemame ziadne lietadla.

 

I napriek Tvojim silnym argumentom, je pre mna nasa ''letka'' zlym vtipom.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to teda. Když vezmu v potaz, že si vůbec nevzpomínám, že jsem ještě něco psal :-)

 

To neřeš :D . Já jsem Ti na to reagoval, protože sám mám radost, když mají určité věci "punc originality", což v případě této urputně sháněné knížky platí dvojnásob :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už posledná poznámka k téme nedávnej QRA. Tu je napísané čo sa dialo. http://www.1sqn.sk/

PS: A čo bolo Gripenom? Error 99? :D

Porad stejnej scenar, uz tolikrat zopakovanej... rozhodnuti ke startu prijde ve chvili, kdy uz je jasny, ze to predmetne letadlo nemuzou nikdy dohnat ani kdyby vyvinuli nadsvetelnou rychlost. Takze letadlo v klidu a pohodicce opusti nase uzemi, za jehoz hranicemi uz samozrejme v tu chvili cekaji nachystany Migy, nebo polske F16, nebo nemecke Tornada, Eirofightery, nebo cokoli ted v DE slouzi hotovost. Pak dlouho dlouho nic, vsichni uz jsou odleteny na druhym konci Evropy, lidi vystupujou na letisti, kluci z migu uz jsou zase zpatky ve Sliaci v hospode, a ted teprve se na misto se strasnym kravalem priritej dva zoufalci v Gripenech a cumnej jak vyvorany mysi, kde jako to letadlo je. Tak chvili palej benzin a pak se vratej do Caslavi. Nebo ted do Pardubic. Cely ten vylet stoji asi miliardu a uz kdyz startujou, tak vedi, ze je to uplne zbytecny.

Abych jim nekrivdil, tak jednou uz odstartovali vcas, ale to zas nejakym nedopatrenim (6 promile) nejakyho plukovnika leteli omylem za uplne jinym letadlem.

Upraveno uživatelem Pirx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje odpověď na Afričanovi IWC. :clap:

Tak to by potěšilo i mě, móc hezký, Afri bude mít radost............. :clap:  jenom na tom kole bych se bál, že se někde z kopce vymelu ......se znám,když padám, tak padám................. :frusty:

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tu čest je vidět na živo a opravdu mě překvapily parádním zpracováním, takže gratulace bratře, jsou v pohodě :cheers:  No a před chvílí mě potěšil dokument Trabantem napříč Afrikou :notworthy: Super, sedím tu úplně v tranzu.....

 

Moje odpověď na Afričanovi IWC. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvil jsem ráno s kámošem,kterýho pustili z nemocnice.Spadl do rokle v Obřím dole v noci.Utrženej sval na stehně,dvakrát zlomená pánev,dvakrát zlomená ruka.Prej pád v těhle místech ještě nikdo nepřežil.Má za sebou dvě operace,velký bolesti.Nicméně už je doma a vypadá už mnohem líp.Jsem rád,protože to nejdřív vypadalo,že má něco s páteří....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tu čest je vidět na živo a opravdu mě překvapily parádním zpracováním, takže gratulace bratře, jsou v pohodě :cheers:  No a před chvílí mě potěšil dokument Trabantem napříč Afrikou :notworthy: Super, sedím tu úplně v tranzu.....

Nekoukal jsi na Coolu na ten několikadílný set o Everestu? Byl první díl, nejdřív BC pak ABC a cvičnej výstup do 1. výškovýho takže nic ještě lezeckýho, spíš představení členů expedice.

 

Je tam i ten beznohý (nevzpomenu se na jméno - Inglis nebo tak nějak) s protézama. Zajímavost je, že byl obviněn, že při jednom svým pokusu o výstup na Everest (snad i úspěšným) tak nechali v nějaký jeskyni umřít horolezce z británie (Dave?? - na jména jsem fakt mimo). Myslim, že dost lidí ho kvůli tomu nemá rádo - já jsem na něj taky zaujatej - ikdyž v tomhle první díle udělal super gesto dalšímu horolezci bez nohou. Mě právě zajímá jestli to s tim britem je v týhle sérii nebo ne a jestli tam o tom něco bude.

 

To bylo pro Afríka, ale i mě to potěšilo :D

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...