Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Floydi chystajú nový album "The Endless River" :clap:   :punk:

Info: http://www.pinkfloyd.com/news/

Ja neviem, final cut bol pre mna skutocne final a to potom uz je len slabucky odvar. Ale je fakt ze sucasne generacie ich nepoznaju, financne toky za tantiemy vysychaju, tak si treba ozivit meno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakup v Parndorfu. Kromě hodinek, me vždy velmi potesi i povedený nakup oblečení:-). Bohužel, otevírací doba 10 hodin je velmi málo, takze nelze vše důkladně projit. Ale jinak moc fajn výlet.

 

Parndorf je fajn kym ti zena neurobi taky mini najazd na predajnu Burberry :D Jedine co mi tam skutocne chyba je nejaky prijemny obchod s hodinkami. Ked tam vidim plno navstevnikov z Azie, nebal by som sa zeby si na seba pri priaznivych cenach nezarobili...hlavne ked v JV Azii predsa plati ze zena musi mat poriadnu kabelku a muz hodiny :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět mě potěšila Česká pošta. Včera v podvečer jsem dostal od prodejce avízo, že mi odeslal balík s natahovačem hodinek. A dnes kolem 11. mi už žena poslala zprávu s tímto obrázkem:

 

post-437-0-66194800-1412680445_thumb.jpg

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět mě potěšila Česká pošta. Včera v podvečer jsem dostal od prodejce avízo, že mi odeslal balík s natahovačem hodinek. A dnes kolem 11. mi už žena poslala zprávu s tímto obrázkem:

 

attachicon.gif10726669_1485290715085932_184213823_n.jpg

Vojto, poštou mě nedráždi :giljotiini: . Ne vážně, gratuluju, aspoň máš své longines kam bezpečně ukládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...