Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Bydlím v Třebíči, pracuju ve Velkým Meziříči a sem tam se vyskytnu v Brně. Chumelilo pěkně, ale moc to nedrželo, každopádně výhled vypadá nadějně :-) 

jo, trošku nasněžilo, na slunci to ubylo ale je to hezký. Fotka hnusná z mobilu ale s drátama a transformátorem, héč!

post-2302-0-83116400-1422979216_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásně strávený den koupí nových hodinek, pohoda, to musim dělat častěji :-) Celkově ujeto 600 km a celé to trochu pokazili policajti, který mě chytli dvacet km před barákem při rychlosti 71 v obci. No, letos už budu asi jezdit rychlostí želvy, nedá se nic dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ma potešil Instant a jeho MM600 :-) ktoré som si mohol omakať.

 

Mal som z nich trochu strach, bál som sa že to budú obludy ozrutné a že mi tie imbusáky zožerú oči, no nestalo sa tak. 

 

Veľmi príjemné hodinky, a neváhal by som. Špeciálne sa mi páči tá hĺbka ciferníku, a to že sú GMT.

 

Díky, chlape!

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...PepaSFI - pěkné. U nás bylo nakonec celý den hezky, ale ráno to nevypadalo.

V Praze bylo naopak ráno skoro jasno, mrazivo a na nebi me potěšil úžasný měsíc. I na světelné križovatce byly výborně vidět krátery. Škoda, ze jsem nemohl byt někde ve stínu s optikou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednane hodky po ktorych uz dlhsie pokukujem. Lum Tec V1 Red limited edition. perfektna komunikacia z CEO spolocnosti, moznost vyberu serioveho cisla, nakolko boli skladom posledne 2 kusy. proste servis pre zakaznika ako sa patri. v piatok by mali byt uz u mna, sa tesim jak maly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice včera ale radost trvá do dneška - první lyžování v životě :) Vydržel jsem na tom 6 hodin, asi tisíckrát jsem spadl a namlátil si všechno na těle, ale pak už mi to šlo :) sice jsem zvládl sjet sjezdovku (modrou - konec byla červená) bez pádu jen 2x ale jsem spokojený :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice včera ale radost trvá do dneška - první lyžování v životě :) Vydržel jsem na tom 6 hodin, asi tisíckrát jsem spadl a namlátil si všechno na těle, ale pak už mi to šlo :) sice jsem zvládl sjet sjezdovku (modrou - konec byla červená) bez pádu jen 2x ale jsem spokojený :)

Já nelyžoval od střední. Ani mě to moc nechybělo, ale poslední dobou začínam mít chutě si nějaký lyže pučit a stoupnout si zase na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nelyžoval od střední. Ani mě to moc nechybělo, ale poslední dobou začínam mít chutě si nějaký lyže pučit a stoupnout si zase na to.

Já lyžoval jednou když mi bylo asi 7 a teď (je mi 23) jsem si na to stoupl "naostro". :) Musím říct, že je to fakt super věc ;) našel jsem si zimní sport :) dlouho jsem váhal jestli to zkusit nebo ne, ale teď jsem rád, že jsem do toho šel ;) ikdyž mě bolí nohy a pravá prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...