Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Mě dnes potěšilo, že se synovi líbí moje Orient blue mako tak, že souhlasil, že si je nechá dát jako dárek k 15. narozeninám. Původně měl vybraná nějaká Casia, ale Orienty mu evidentně udělaly velikou radost - poté, co jsme upravili tah na jeho ruku, je dva dny skoro nesundal z ruky. Doufám, že mu budou dělat dlouho radost (je to ta doladěná edice z Orientuhren se safírem a zesílenou lumi). V patnácti letech první mechaniky, je dobrej dárek, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 V patnácti letech první mechaniky, je dobrej dárek, ne?

Odolné, svítivé, inhouse a se safírem? Jako k patnáctinám to má dobrý  :clap:  :happybday:

(sám si na sebe šiješ bič a už jsou to jenom tři roky :lol2: )

 

A jinak  k tématu vlákna, potěšil výlet do Prahy, dobrej pokec s rodiči od té lepší polovičky a slušnej rum na závěr.

Pohoda, na to by se dalo zvyknout i ve všední den :cheers:

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítám, že Panedge měl na mysli nějaké Primky :)

Presne tak,takovy vinovy,krasny byly.Od ty doby jsem se cejtil tak nejak lipDostal jsem je pod stromecek a radost jsem mel,jak kdyz jsem si jel pro rolexky. Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyrazil mi dech nečekaný roční bonus + nespecifikovaný bonus k bonusu (nemůžu být konkrétní, mám tu kolegy  :D ) a vřelá slova od šéfa za můj výkon v 2014.

Jsem z toho na maděru, jdu to vyplavat.

PS: Za hodinky to rozhodně neutratím, na to jsem tu už moc dlouho :)

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyrazil mi dech nečekaný roční bonus + nespecifikovaný bonus k bonusu (nemůžu být konkrétní, mám tu kolegy  :D ) a vřelá slova od šéfa za můj výkon v 2014.

Jsem z toho na maděru, jdu to vyplavat.

PS: Za hodinky to rozhodně neutratím, na to jsem tu už moc dlouho :)

To je super, potěší to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyrazil mi dech nečekaný roční bonus + nespecifikovaný bonus k bonusu (nemůžu být konkrétní, mám tu kolegy  :D ) a vřelá slova od šéfa za můj výkon v 2014.

Jsem z toho na maděru, jdu to vyplavat.

PS: Za hodinky to rozhodně neutratím, na to jsem tu už moc dlouho :)

Gratuluji!

Já dostal bonus přesně takový, jaký jsem čekal, ani kačku navíc. Za hodinky bych část z toho klidně utratil, ale furt nevím za jaké :frusty:

Btw. od února jsem na nové pozici - víc práce za stejný prachy, haj hou. Ale chtěl jsem změnu, tak jsem ji dostal, no :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on nás totiž chlebodárce loni s ročním bonusem "harmonizoval" s celou skupinou, neboli nám to snížil tak, ze nám ubrali bonus a něco přidali na měsíční gáži. Nečekal jsem nic moc, možná proto jsem byl tak překvapený. Prachy jsou fajn, ale slova chvály od šéfa taky potěší. Kór když si vzpomenu, jakou mi dával čočku před 3 lety. Měl jsem loni úspěšný rok a když je za to odměna, není lepší motivace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já za ten měsíc a půl teď nasbíral pomalu víc pochval než za předchozí tři roky (a nespokojení se mnou ani tehdá rozhodně nebyli) - jenže si říkám, že za pochvalu od chlapíka dva levely pod CEO si stejně nic nekoupím, asi začínám být nějak moc cynický nebo co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...