Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Přijel chlapík objednaný přes telefon dělat energetický štítek na novej barák, je nám nějáký povědomí a on sám David Knill  :clap:  Dost dobrej boreček, příjemně jsme pokecali, tento rok poleze s Honzou "trávou" na Cho You a bude dělat průvodce horolezce slepému horolezci Honzovi Říhovi :notworthy:

http://www.gasherbrum.cz/cz/ucastnici-zajezdu.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijel chlapík objednaný přes telefon dělat energetický štítek na novej barák, jIIe nám nějáký povědomí a on sám David Knill :clap: Dost dobrej boreček, příjemně jsme pokecali, tento rok poleze s Honzou "trávou" na Cho You a bude dělat průvodce slepému horolezci Honzovi Říhovi :notworthy:

http://www.gasherbrum.cz/cz/ucastnici-zajezdu.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, ten profil tam má dobrej.

Kralický Sněžník, pokus o zimní výstup bez kyslíku a bez jídla, vrchol nedosažen pro nadměrné množství sněhu a pro hlad

Jo, jo, dobrej střelec :-) hodně příjemnej kluk s kterým se dá výborně pokecat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

he he he....

vo vlakne Co mne prave nastvalo som im pisal, ze:

 

 

Publikováno Dnes, 15:55

okolo Vianoc tato tema uz raz rezonovala a nedopadlo to...

no tak už to dopadlo............... :lol2: :lol2: :lol2:  Kamil to utnul..............

 

 

a takovej to mělo potenciál............

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BaselWorld, jdeme z jedné schůzky na druhou. Mezi výstavními halami, kde postávají hloučky vyhulujících, najednou vidím legendu? Philippe Dufour. Poprosil jsem Cyrila, aby mě s tím fousáčem nenápadně vyfotil. V další vteřině už Cyril Dufourovi vysvětluje, že se se mnou musí vyfotit. Velká radost a zážitek z krátkého rozhovoru a setkání.

attachicon.gif

WOW! Tak tomu říkám setkání. A foto závidím. Co měl za hodinky? Simplicty?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě dneska potěšilo a proč jsem se následně slušně ožral?

Poprvé za 12 let, co funguju jako osvč, mi budou vracet na dani, zdravotním i sociálním ... Milý státe, po letech rozpuku narazil jsem na svůj strop, víc ode mě nikdy neuvidíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kabriu se dá nahoře bez i v zimě - když ohulím topení na max a pustím vyhřívání sedaček tak se to dá a vypadá to cool - akorát xicht je pak taky cool. Sakra měl bych si vyjet...

 No ještě 80km a zítra bych měl strnutí šíje.  :)  Ale bylo to fajn. Ani mi nevadilo, že mi na cestě došel benzín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě potěšila akce, který se tu účastním. Pro návštěvníky byly otevřeno jako doprovodnej program asi 7 atrakcí - všechno horský dráhy. Zadarmo, bez front, člověk mohl jezdit furt dokolečka. Nejsem moc fanda horskejch drah, což je dáno hlavně tím, že poslední absolvovaná byla v Juldifuldi před 20 lety, takže jsem se trochu zdráhal.

 

Nakonec jsem se osmělil a vrhnul se do toho po hlavě, a dal jsem všechny otevřený, většinu z nich 3x za sebou, povětšinou z první řady :D. Silver Star (asi největší adrenalin, hlavně první sjezd - 130 km/h, celkem 10 jízd), Blue Fire (z 0 na 100 za 2,5 vteřiny a pak pár otoček - příjemná jízda, překvapivě, 5 jízd za sebou), WODAN (rachot dřevěný konstrukce je děsivej sám o sobě a jízda je teda taky masakr, dvakrát), plus EUROSAT (horská povětšinou v totální tmě) a pár menších.

 

A musím říct, že ty zhruba dvě hodiny jsem si fakt užil - jako malý dítě se vším všudy. Takhle dobře mi nebylo ani po nákupu novejch PAMů :D.

 

A zítra znova :). Musel jsem se podělit :).

post-6759-0-78467700-1427217534_thumb.jpg

post-6759-0-64996800-1427217540_thumb.jpg

post-6759-0-38441700-1427217547_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...