Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

tak tendo článek, doufám, že se opravu na to zaměřej, protože těch pablbů co to maj dobastlený potkávám na silnicích docela dost. A člověk opravdu pak chviku nevidí..........

 

 

http://prazsky.denik.cz/nehody/za-frajereni-s-xenonovymi-svetly-hrozi-mastne-pokuty-20151111.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Sylšel jsem s ním v pondělí rozhovor na Radiu 1 a je to hroznej pohodář.

 

Jo, vypadá na to. A vlastně i ta jeho hudební produkce je hodně na pohodu - doporučuju kterékoliv jeho album z těch 5 řadových, co doposud vydal. O to víc mě překvapilo - nicméně hodně příjemně - koncertní pojetí, které bylo neskutečně našláplé a rockové, jakkoli jinak se jeho tvorba dá označit spíše za, řekněme, (postmoderní) folk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kam to napsat, tak to dam sem. Kdyz se nam podelala ta Malajsie, tak mi par lidi reklo/napsalo, ze všechno ma svůj duvod, ze to tak melo byt atd. Proste karma. Trochu jsem se ofrnoval, nicmene ted lezim v nemocnici po urgentnim zakroku. Kdybych odjel do Malajsie, tak jsem mozna v pr*eli. A co z toho plyne? S ohledem na svou situaci si dovolim trochu patosu a mudrovani. Takze - fakt nikdy nepodcenujte jakykoli signaly, ktery vase telo vysila a taky nic neokladejte, a to ani o den. Drzte mi palce a ten patos mi odpustte ;-), ale co jsem napsal 100%plati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warann: brzke uzdraveni Tobe i malemu marodovi preji;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry :-). Tak jsem si rikal, ze bych si mohl poridit novej nick. Treba Lance by se hodilo ;-).

No a pokud jde o ten rubber band tak si možná ten Livestrong poridim. Teď už to u mě bude mít smysl ;-)

Placam kravíny ještě víc než obvykle, a to jsem úplně strizlivej. Bohužel.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal? Musím kouknout co měl ;-). Jinak díky, snažím se bejt optimista, proto jsem to taky dal do tohodle vlákna. Ale hlavně jsem to fakt psal proto, že i já mám (měl) sklony tyhle věci odkládat aa podceňovat. Takže takové poučené mentorovani jako že takhle fakt ne. ;-)

Edit: už jsem koukal, co měl Koukal. Takže asi tak něco.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...