Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Nevim kam to napsat, tak to dam sem. Kdyz se nam podelala ta Malajsie, tak mi par lidi reklo/napsalo, ze všechno ma svůj duvod, ze to tak melo byt atd. Proste karma. Trochu jsem se ofrnoval, nicmene ted lezim v nemocnici po urgentnim zakroku. Kdybych odjel do Malajsie, tak jsem mozna v pr*eli. A co z toho plyne? S ohledem na svou situaci si dovolim trochu patosu a mudrovani. Takze - fakt nikdy nepodcenujte jakykoli signaly, ktery vase telo vysila a taky nic neokladejte, a to ani o den. Drzte mi palce a ten patos mi odpustte ;-), ale co jsem napsal 100%plati.

Držím palce! Je dobře, že to bereš takto. To znamená, že budeš o to dřív v cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warane, přeju negativní výsledy ze stagingu. A držím palce!

(Sám tomu vděčím za moc (je to už 12 let), jednak jsem se psychicky dal víc do pohody, což by snad mohli potvrdit kolegové v práci - zkrátka člověk si přeházel priority, druhak jsem se přestal zanedbávat po fyzické stránce, řekl jsem si, že se fyzicky dostanu do lepší fazony než zazdrava. Nebýt Ca, nezaběhl jsem si x Jizerských 50, neodjel závody na bajku a nezaběhl půlmaratony a maraton. A nepoznal spoustu přátel.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...