Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

super...nás to ceka v breznu...jo a má peknej dort ;)

 

Trochu OT: Vám se tyhle "dorty" líbí? Vždyť je to kulatá buchta se svíčkama. Dort podle mě vypadá jinak. Jsme konzervy a dorty pro malou kupujeme u Hájků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ale nejde o to co se líbí nám toljo, ale co se líbí našim dětem  ;) Kluk když viděl na buchtě jeho oblíbené postavy, tak skákal dva metry vysoko, pokud skáče takhle Vaše malá u dortu od Hájků, tak pak je všechno v naprostém pořádku  :cheers:

 

Trochu OT: Vám se tyhle "dorty" líbí? Vždyť je to kulatá buchta se svíčkama. Dort podle mě vypadá jinak. Jsme konzervy a dorty pro malou kupujeme u Hájků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ale nejde o to co se líbí nám toljo, ale co se líbí našim dětem  ;) Kluk když viděl na buchtě jeho oblíbené postavy, tak skákal dva metry vysoko, pokud skáče takhle Vaše malá u dortu od Hájků, tak pak je všechno v naprostém pořádku  :cheers:

 

to je pravda, a naší malý už je osm

každopádně v dortu pro malý smrádky by mělo být ovoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 16 letech dnes odcházím ze zaměstnání. Loučíme se v dobrém jako přátelé. Ten pocit odejít středem s hlavou nahoře bych bych přál každému.

 

Tak to gratuluju. Vím, o čem mluvíš. Přesně takhle jsem po 22 letech odcházel vloni na konci srpna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem si v registru vozidel vzal lístek z automatu a než jsem stihnul vyplnit lejstro, už jsem byl na řadě. Že začlo lejt a trochu mi to odmočilo prosolené auto, než jsem ho vzal wapkou. A výbornej srnčí guláš k obědu s domácíma bramboráčkama. Dvě Plzně poo a snad mě už nerozhodí ani pošta, na kterou ještě musim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, jestli je by byla vyhra zit v zemi, kde je tolik bláznů :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 16 letech dnes odcházím ze zaměstnání. Loučíme se v dobrém jako přátelé. Ten pocit odejít středem s hlavou nahoře bych bych přál každému.

 

Gratuluju Romane, když se zadaří, tak je to fajn.

 

Já jsem se taky snažil o to, aby to tak dopadlo, rok dopředu jsem avizoval, že končím, a když k tomu došlo, celý se to posralo. 10 dobrejch let najednou zhořklo a doteď mě to mrzí. Je to škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju Romane, když se zadaří, tak je to fajn.

 

Já jsem se taky snažil o to, aby to tak dopadlo, rok dopředu jsem avizoval, že končím, a když k tomu došlo, celý se to posralo. 10 dobrejch let najednou zhořklo a doteď mě to mrzí. Je to škoda.

Odešel jsem na vlastní žádost po 27 letech ve firmě,přišel nový šéf,prostě KOKOT,který dostal v minulém zaměstnání přez dršku.

Dnes je přede mnou další krásný den,který nemusím trávit ve společnosti arogantního blba.

S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...