Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Myslíš přes 1km? To už i já jsem dal víc... :-)

 

Konečně se mi podařilo sehnat samuraje. Trochu mě štvete s těma fotkama z golfu, já se na něj tento rok ještě nedostal. Zase jsem si najezdil v dubnu přes 1k na kole a člověk nemůže mít všechno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T.O. Samotář zdraví :)

 

SOH taky zdraví. :guitar:

 

Ja vandruju pres 25-let, v lete v zime...A pokud budu trochu dychat a trochu klouby dovoli, budu az do smrti :-).

 

To to máme stejně, jednou v lese, dosmrti v lese.

 

Taky tak,ale letos jsem to na zimu uz musel trochu omezit ( tem kloubum bivak ve snehu moc neprospiva ).

 

Tak si kup dobré doplňky. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maňtáku, výbavu si myslím mám super ( průběžně obměňuju a doplňuju, jak z vojenské, tak turistické nabídky ), ale zdraví jsem nějak nikde nesehnal :-(. Letos toho bude i míň po horách ( tam je to ale zase spíš o chybějící fyzičce ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, dnes mě toho těší hodně - venku je hezky, na foru se zase rozjela "věcná debata" na téma steinhart, ve vlákně co mě právě naštvalo se také řešej dle mého hlouposti ( asi jsem přízemní ), v sekci humor je pr..l. Jen sekce prodej nic- sakra lidi, mám absťák ( hodinkovej ) a nic pro mě tam není, tak se snažte :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopis z jedné stavební spořitelny, informující o přidělení 1kč státní podpory, za již zrušené stavebko. Dopis na dvě stránky, skoro křídový papír, instrukce jak k převodu několika míčů. A když se převzetí té jedné kačky neuskuteční v termínu, bude následovat další dopis. Ten bude hledat další cesty jak tu kačku doručit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedim v buse,procitam inzeraty a ctu- koupeno od masivniho clena. Rikam si,sakra,ze by byl CEGY tak masivni? No a pak bus prestane houpat,ja si protru oci a vidim - mistniho clena :-). Sorry CEGY .

To bude dnes hezkej den,az tohle predvedu v praci :-). Lidi se maj na co tesit,ale je patek a mam narok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...