Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Potěšili mě pavoučci, kteří i pře mým oknem vytvořili velikou síť, čímž mi vytvořili protihmyzí síťku:-). Ano, nevypadá to nejvzhledněji. ale v patře to nevadí a vidím to jen já. Zajímavé je, že ale funguje až od večera, cirka od 19:00 teprve vylézá a funguje přes noc a přes den zase nefunguje:-). Začínal u mě sám, a už jsou tam myslím tři. Doufám, že je nenapadne jít dovnitř, to bych musel zasáhnout.

post-20800-0-42307000-1465419217_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znamená, že se rozmnoží a umře. Mne by to asi netěšilo.

 

Pročpak, u mě na zahradě byly původně tři, po odkvětu je nikdo kdysi nerozsadil,

tak současný stav je asi 5 - 6 růžic u sebe, chtěl jsem je v září vykopat a rozsadit,

ale potvory mě předběhly a téměř všechny pokvetou. Z trsu tak šest stvolů,

to bude nádhera a na to se těším taky.

 

Po odkvětu nechat rok, vytvoří se nové růžice, v září vykopat, rozdělit, zasadit každou

zvlášť a je to. Dám si jich pár do velkého květináče na terasu.

A nebo nechat být a za pár let nastane stav jako mám teď já.

 

Kvetou nádherně, foto net.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, zda mě to má úplně těšit, ale, ukecal jsem dva zdejší členy k prodeji jejich hodinek a tak odměny a přeplatky za byt budou "vhodně Investovány".

Ale jo, má to těšit :-))).

Gratuluji, povis nam co jsi si poridil ;) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji, povis nam co jsi si poridil ;) ?

Vracím se skoro na svůj začátek - fortis B 42 na tahu a steinhart racetimer blue ( snad to nezakřiknu ). Chtěl jsem si udělat radost k nové, empatické kolegyni na mou starou pozici, ale jelikož ta už 2 měsíce nejde ( a dělám starou práci a i novou ), tak jsem to nevydržel a chrono šílenství u mě zase vypuklo naplno :-). Od začátku června jen nakupuju a nakupuju :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vracím se skoro na svůj začátek - fortis B 42 na tahu a steinhart racetimer blue ( snad to nezakřiknu ). Chtěl jsem si udělat radost k nové, empatické kolegyni na mou starou pozici, ale jelikož ta už 2 měsíce nejde ( a dělám starou práci a i novou ), tak jsem to nevydržel a chrono šílenství u mě zase vypuklo naplno :-). Od začátku června jen nakupuju a nakupuju :-).

No, to jsi to pekne rozjel. Velmi zajimava dvojka to bude! ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem koupil (dobře, teprve se začíná sepisovat smlouva) pozemek, kde začneme stavět barák...

Vím, že starosti teprve začnou, ale stejně se se na to těším...

 

Hezky, gratulace! :) Taky řešíme bydlení a baráček se začíná jevit jako jedna variant.

 

Zůstaneš libereckej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšili mě pavoučci, kteří i pře mým oknem vytvořili velikou síť, čímž mi vytvořili protihmyzí síťku:-). Ano, nevypadá to nejvzhledněji. ale v patře to nevadí a vidím to jen já. Zajímavé je, že ale funguje až od večera, cirka od 19:00 teprve vylézá a funguje přes noc a přes den zase nefunguje:-). Začínal u mě sám, a už jsou tam myslím tři. Doufám, že je nenapadne jít dovnitř, to bych musel zasáhnout.

Tož co přes den, slunce pálí a šťavnatý hmyzové vylejzají až za tmy. Já měl takhle pavouka ve zpětným zrcátku, síť měl mezi zrcátkem a okrajem dveří. Vydržela i jízdu a pabouk byl přes den zalezlej ve skořepině. Jsou to čímani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff tak druhou várku vytahování stehů z oka už mám za sebou a teď už jen přetrpět tu bolest, když to přichází k sobě, doléčení a budu mít nejpíš klid..konečně!

Jinak mě potěšil i lékař u kterého jsem dneska byl a to, když mi okukoval hodinky a pak se ptá: Co to máte na ruce za hodinky? ty vypadají dobře... :) Už minule jsem si sám všiml, že měl pilotky od Štajnu a dnes se provařil, když se zeptal i on a zároveň mi i potvrdil, že má Štajny, takže jsme dali rovnou i kraťoučkou řeč na téma hodinek a šel jsem domů. Jen jsem se ani nestačil zeptat, jestli je i zdejším členem, ale o hodinky se zajímá. Inu pokud ano, tak zdravím a ještě jednou děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte co je hodně těžké? hlídat a starat se o malé děti, své děti.... Sleduji to od dob kdy jsme měli prcka, lidí se chovají ke svým dětem nezodpovědně, jdou s něma kolem silnice, pár centimetrů od jedoucích aut a ani je nedrží za ruku. Nechají je si hrát u silnice s míčem atd atd. Zde došlo k neštěstí jen proto, že dvě slepice řešily akce z letáku na levné mléko. 100x jsem předvídal a před takovým dítětem včas zabrzdil a matky jsem se jen zeptal jestli ho má vůbec ráda......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...