Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Dnesni etapa na TdF. To byla cyklistika jako remen, paradni zavod.

Kolikátý dojel Costa, co byl ještě zhruba  10 km do cíle v úniku s minutovým náskokem?

 

villain83: Pamy průběžně sleduju už pěknou řádku let a je to spíš horší, takže tohle opravdu vzhledově nic pro mě...:-)

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kolikátý dojel Costa, co byl ještě zhruba 10 km do cíle v úniku s minutovým náskokem?

Byl ve druhe desitce a dostal cca 2 minuty. Ten Francouz, co vyhral, a mel na nej -30s pod tim kopcem. Za dva kilaky do dojel a na tom zbytku mu dal ty 2 minuty. Skoda toho Rollanda, ktery vlastne vymyslel ten unik a s Costou ujizdeli, nez se rozmaznul v tom sjezdu na blate od nejaky mechanizace nebo nakladaku v jedny zatacce.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl ve druhe desitce a dostal cca 2 minuty. Ten Francouz, co vyhral, a mel na nej -30s pod tim kopcem. Za dva kilaky do dojel a na tom zbytku mu dal ty 2 minuty. Skoda toho Rollanda, ktery vlastne vymyslel ten unik a s Costou ujizdeli, nez se rozmaznul v tom sjezdu na blate od nejaky mechanizace nebo nakladaku v jedny zatacce.

Ano, to jsem ještě viděl jak mu tam podjelo kolo a zajel do fotografů. Kdyby jeli ve dvou, asi by to vypadalo jinak, i když ten balík co je dojížděl jel hodně slušně, takže těžko říct. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Že jsem z Mnichova vypadnul včera večer..... kolem Olympia parku jsem se procházel......hrůza co Ti zmr...i dělaj......

 

Já byl v Olympiaparku a v tom obchoďáku před 6ti lety a i tak mi z toho běhá mráz po zádech... Je to asi už moc blízko, nebo co...

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Během tří týdnů jsem zhubnul osm kilo, akorát že nebyla noc chuť sportovat, takže ruce nohy jako špejle a pupek stejný jako prasátko :-) A taky mě potěšilo že přestala bolet huba a je krásně :-) Zaparkuju kočárek a hurá na kolo a snowboardové závody....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzpomněl jsem si na rozhovor s třídní učitelkou mé malé na konci školního roku. Ptala se mě proč dcerka při kreslení u všech postav a zejména rodiny ( hlavně tatínka ),namaluje celkem detailně hodinky. Prý to ještě u žádného dítěte neviděla. Musel jsem jí to vysvětlit, celkem se pobavila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Během tří týdnů jsem zhubnul osm kilo, akorát že nebyla noc chuť sportovat, takže ruce nohy jako špejle a pupek stejný jako prasátko :-) A taky mě potěšilo že přestala bolet huba a je krásně :-) Zaparkuju kočárek a hurá na kolo a snowboardové závody....

 

se ti to hubne, když nemůžeš skrze zub žrát, co:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mne potesilo, ze "Kombinovaný šlehač typ 041", ktery sem nasel ve spajzu po mamince pri uklidu, je stale funkcni. Vyrobeno 1972. Akorat teda trochu zasmrdel a zadymil, ale salzu rozmydlil bez potizi. Osobne si nepamatuju, ze by se nekdy pouzil...

Na druhou stranu, kdyby mi na stare roky nejeb*o a nemel bych doma mladou babu, nemusel bych ho tahat z krabice...to je furt neco v kuchyni... :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...