Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tak určitě znám i lepší pivka :-) Ale co, je to velký sponzor, tak ho chlamstám..

Já jen,že jsem se po něm asi před 20 lety pěkně pos*al :lol2: ,tak jestli se polepšili? Od té doby jsem ho totiž nekoštoval :)

Upraveno uživatelem bobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo me zna tak vi, ze zrovna nejsem zadnej rocker. Slibili jsme ale nasi mlade (14let), ze az budou nekde dostupni Rammstein, tak pojedeme. Takhle jsme vcera zaplnili stadion ve Wroclavi a musim uznat, ze jsem si cely festival "Capital of Rock" naramne uzil. Vse gradovalo a po Limp Bizkit cele uzavirali prave neskutecni Rammstein s uzasnou pyrotechnickou show. Parada!

post-8128-0-98981900-1472397820_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...prijdu domu a moje pritelkyne klasicky lezi v uceni. Kouknu na stul a vedle papiru moje hodinky. Ptam se co tam delaji (predpokladal sem, ze je pouzila jako tezitko) a pry, aby vedela kolik je hodin. Tak to mne potesilo, protoze doposud doma sledovala cas na svem mobilu.

A jeste to melo dodatek, protoze mi za chvili (kdyz sem si nasazoval "orange monstery") rika: Ta guma na tech oranzovych je lepsi, nez na tech cernych. A navic ma vroubkovani". Tak sem se ji ptal, jak na to prisla, a ze si je pry oboje zkousela.

Tak to mne na konci veskrze pracovniho vikendu opravdu potesilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj je to super, když mají robky trochu zájem o naše hobby, nebo ho alespoň předstírají. Moja s přehledem rozezná Grand Seika od Rolexů, fakt to potěší. Hodně se ji líbily i ty modré Gentovy GO Seventies co tu šly...cenu jsem ji raději neukazoval ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nějakou žehličku si musím koupit, to co jsem si odvezl je hroznej šrot, taky ležela asi osm let na půdě. Tahle se mi líbí.

Postel už mám koupenou a smontovanou, včera jsem v ní poprvé spal, televize objednaná, IPTV zařízená a možná i toho Harleye letos stihnu :)

Jo a auto už mám taky na cestě.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nějakou žehličku si musím koupit, to co jsem si odvezl je hroznej šrot, taky ležela asi osm let na půdě. Tahle se mi líbí.

Postel už mám koupenou a smontovanou, včera jsem v ní poprvé spal, televize objednaná, IPTV zařízená a možná i toho Harleye letos stihnu :)

Jo a auto už mám taky na cestě.

Vzals to za správnej konec. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...