Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tak jsem šťastně rozvedenej. V soudní síni jsem byl dohromady pět minut.

Gratulace, rychlost :-) Nejsou oni nějaké nové zákony v platnosti? Myslím tím že tě rozvedou hned, pokud jste se dohodli na dětech a poté se teprve řeší majetek? Někde jsem to zaslechl, ale nějak jsem nedával pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, rychlost :-) Nejsou oni nějaké nové zákony v platnosti? Myslím tím že tě rozvedou hned, pokud jste se dohodli na dětech a poté se teprve řeší majetek? Někde jsem to zaslechl, ale nějak jsem nedával pozor.

9.9. jsme byli na poště nechat ověřit smlouvy o vypořádání SJM, 10.9. jsme podali žádost o rozvod, někdy koncem října byl soud o dítě, výživný a tak, na tom jsme taky byli dohodlí a dneska rozvod samotnej. Soudce na sobě ani neměl talár, jenom neuvěřitelně potem zažloutlý bílý vytahaný triko a rozšmajdaný pantofle, kouknul do papírů, konstatoval, že všechno potřebný máme vyřízený, zeptal se, jestli se oba furt chceme rozvést, pak nás poslal na chodbu, naťukali do všechno do počítače a za pět minut jsme si šli vyslechnout rozsudek. To si teda na chvíli ten talár vzal. Účinnost okamžitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9.9. jsme byli na poště nechat ověřit smlouvy o vypořádání SJM, 10.9. jsme podali žádost o rozvod, někdy koncem října byl soud o dítě, výživný a tak, na tom jsme taky byli dohodlí a dneska rozvod samotnej. Soudce na sobě ani neměl talár, jenom neuvěřitelně potem zažloutlý bílý vytahaný triko a rozšmajdaný pantofle, kouknul do papírů, konstatoval, že všechno potřebný máme vyřízený, zeptal se, jestli se oba furt chceme rozvést, pak nás poslal na chodbu, naťukali do všechno do počítače a za pět minut jsme si šli vyslechnout rozsudek. To si teda na chvíli ten talár vzal. Účinnost okamžitě.

Hm, dost dobrý, aspoň že jste se shodli, hodně chlapů takové štěstí nemá. Ale samozřejmě chápu, že je to celé jedna velká pakárna a proto ti přeji vše nejlepší do budoucna, ať se ti dobře vede :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to se nás nikdo neptal, platné od 4.1.

Je konec. :)

 

 

 

Hm, dost dobrý, aspoň že jste se shodli, hodně chlapů takové štěstí nemá. Ale samozřejmě chápu, že je to celé jedna velká pakárna a proto ti přeji vše nejlepší do budoucna, ať se ti dobře vede :-)

 

Díky, ono to půjde..

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je dohoda tak není možné odvolání, to by přece postrádala ta dohoda smysl.

 

My se tahali regulérně 3 roky... Dítě a vlastní rozvod byly do roka hotové, ale majetek nebylo možné dohodnout. Movitý nakonec ano, nemovitý ani náhodou - barák, hypo. Nejdřív to vůbec řešit nechtěla, a pak zase velký oči a ignorování všech mých nabídek. Pak podala žalobu na vypořádání SJM. Čuměla jak žaba z kyšky když jí soudkyně ve dvou větách vysvětlila že má nárok přesně na to co jsem jí celé dva roky nabízel, a že o tom co ona chce si může nechat zdát...

 

Horhe, celkem ti závidím že jste to zvládli rychle a koukám že v rámci možností i bezbolestně. Na něco takového musí být dva dospělí, u nás to bohužel tak nebylo. Ale naprosto upřímně - život v takové pohodě jako mám teď jsem si ani nedovedl představit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidis, a to ja pozadal o vanocich vo ruku a budu se vdavat

Poslouchej, ty na to jdeš nějak zhurta. Jsi už pro to dostatečně zralý, pro takové unáhlené kroky?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...