Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tak v první řadě gratulace, a k holce zvláště! Já mám doma "dvě výtvory", k tomu samozřejmě jednu spoluautorku.. kočku máme taky holku, a když jsme si pořídili papoucha, tak podle chování prý taky samičku.

Takže vlastně total babinec.... ale právě sem si odskočil z kuchyně od přípravy večeře a jdu nahodit pračku..

Holt- jak si to uděláš, takový to máš..

Aspoň, že kočka se neučí, ale čeká, co mi odpadne na zem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsi u porodu? Pro mě nejlepší zážitek v životě, ačkoliv je to už více než 20let. Scéna jak z filmu, maminko dýchejte, dýchejte, tak ja dýchám s ní a po několika minutách jsem omdlel.

 

tohle musela být scénka jak z bakalářů :lol2:

Byl jsem u obou holek a byl jsem rád. Snažím se nezavazet a spíš pomoct ženě, když je s čím. Neříkám, že je to ve všech chvílích a ohledech super zážitek, ale byl jsem vždycky rád, že jsem si holky mohl pochovat a vyfotit :)

 

Hele nemáš fantazii, proto nemůžeš mít kluka... 

 

Jinak jsi zvolil pěkně blbej termín, protože jestli budeš zapíjet o víkendu, jsem do pondělí na horách a jistě chápeš, že bez mých rad se těžko obejdeš a brzo se zblázníš...

 

Chtěl bych zítra večer, potřebuju si to zařídit, ale asi to klapne...takže počítám, že mi přijdeš poradit, jak na toho kluka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páč mi v noci neukážeš sedmý div světa :):)

Ale v klidu, skončí zkouškové a dámy začnou opět fungovat

:-D bych Ti mohl ukázat leda sedmery hodinky, jak by Ti to teda stačilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

a k tématu o baráku plném holek:

 

Kamarád má tři dcerky. Jak často říká: "To moje menstruační komando..." ;)

 

Ve firmě, kam jsem kdysi chodil na obědy, pracoval pán, co furt zkoušel udělat si kluka. Nakonec z toho byly 4 holky... a pak už to vzdal.

 

Ani si nechci představovat, jak musí vypadat život s 5 ženskými v bytě/baráku s jednou koupelnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...